WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: wiadomości z Polski

EXPRESSEM: wiadomości z Polski

27.09.2016, godz. 02:00
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski.

Skuty złodziej zwiał śledczym

Złodziejski fach wymaga sprytu. Takim niewątpliwie popisał się Paweł Gliwa (29 l.), który uciekł konwojującym go śledczym z budynku prokuratury w Białymstoku. Podejrzewany o wiele włamań i kradzieży 26-latek wymknął się stróżom prawa, mimo że był skuty kajdankami, a na nogach miał klapki. Śledczy apelują teraz o pomoc w ujęciu zbiega. Osoby, które widziały Pawła Gliwę lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112. 

Zarąbał psa

Szokujące doniesienia z Lęborka! Jednego z mieszkańców miasta obudziło wycie psa. Wyjrzał przez okno i zobaczył, jak jego 35-letni sąsiad okłada siekierą kundelka przywiązanego do budy. Natychmiast wezwał policję. Kiedy pojawili się funkcjonariusze, 35-latek próbował uciec, ale został złapany. Wydmuchał dwa promile alkoholu. Psa nie dało się uratować. Sadysta nie został aresztowany, ale ma zakaz opuszczania kraju. Grożą mu 3 lata więzienia. 

Zobacz także: Kijowski podważa dane policji i podaje KURIOZALNY powód niższej frekwencji!

Panie władzo, mogę się napić?

Tego policjanci z Sosnowca się nie spodziewali. Na jednym z osiedli podszedł do nich mężczyzna. Zapytał, czy może "dokończyć flaszkę". Został pouczony, że to wykroczenie, ale otworzył butelkę z nalewką i ją wypił. Mundurowi zatrzymali 47-latka, a ten w radiowozie chciał ich przekupić 50-złotowym banknotem. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Grożą mu dwa lata więzienia. 

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: