WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM wiadomości z Polski

EXPRESSEM wiadomości z Polski

08.11.2016, godz. 02:00
MAPA POLSKI.
foto: SHUTTERSTOCK

Województwa: warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie. Co się tam wydarzyło? Sprawdź.

Pobili się o Putina

Polityka potrafi poróżnić! Przekonali się o tym policjanci z Olsztyna. Zostali wezwani do jednego z bloków, bo dwóch kolegów (58 i 62 l.) urządziło sobie alkoholową libację zakończoną awanturą z rękoczynami. Kłótnia wybuchła z powodu różnicy zdań na temat... prezydenta Rosji Władimira Putina (64 l.). Krzysztof A. tak pobił 62-latka, że sądził, iż go zabił. Postanowił więc odejść na tamten świat wraz z kompanem od kieliszka. Gdy już się okaleczał, jego znajomy. nagle ożył. To nie spodobało się 58-latkowi i postanowił dobić kolegę. Na szczęście do akcji wkroczyła policja. Mężczyźni mieli po 3 promile alkoholu w krwi, trafili do szpitala. Teraz 58-latkowi grozi 5 lat więzienia.

Zwłoki kobiety w lesie

Makabryczne odkrycie w lesie pod Radomiem! Jeden ze spacerowiczów odkrył zmasakrowane ciało i zawiadomił policję. Jak donosi RMF FM, to zwłoki kobiety poniżej 30. roku życia. Na ciele były różnego rodzaju obrażenia, a przy kobiecie nie znaleziono dokumentów. Śledczy szukają zabójcy. Muszą też ustalić, w jaki sposób powstały rany i czy to one mogły być przyczyną śmierci kobiety. Na te pytania ma odpowiedzieć sekcja zwłok.

Ratowali sąsiadkę

Takich sąsiadów ze świecą szukać! Przekonała się o tym 75-letnia mieszkanka bloku w Zambrowie. Kobieta przewróciła się i uderzyła o grzejnik. Huk był jednak tak głośny, że jej sąsiedzi od razu zareagowali i wezwali pomoc. Starsza pani mieszkała samotnie i na wszelki wypadek jeden z jej sąsiadów miał klucz do jej lokalu. Dzięki temu ratownicy weszli do mieszkania. 75-latka leżała na podłodze i nie mogła się ruszyć. Upadek spowodował poważny uraz nogi i miednicy. Natychmiast została przewieziona do szpitala.

Zobacz: Winni zbiorowego GWAŁTU pójdą siedzieć [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: