WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM: wiadomości z Polski

EXPRESSEM: wiadomości z Polski

22.11.2016, godz. 05:00
czapka policjanta, policyjna
foto: FOTO SE

Wielkopolskie Kujawsko-pomorskie Warmińsko-Mazurskie

Dłuższy areszt

Sąd Okręgowy w Pozaniu przedłużył o kolejne trzy miesiące areszt Adamowi Z. (24 l.), oskarżonemu o zabójstwo Ewy Tylman (?26 l.). Mężczyźnie, który siedzi w celi od niemal roku, grozi dożywocie. Ewa zaginęła 23 listopada zeszłego roku w Poznaniu. Jej ciało odnaleziono w lipcu. Według aktu oskarżenia Adam Z. zepchnął 26-latkę ze skarpy przy poznańskim moście Rocha, a potem wrzucił do wody. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Pseudogazownik

Uwaga na fałszywego gazownika! Oszust grasuje we Włocławku. Zapukał do drzwi 85-latki z ulicy Chopina i powiedział, że musi sprawdzić szczelność instalacji gazowej. Po wyjściu "gazownika" emerytka zorientowała się, że z mieszkania zniknęło kilka tysięcy złotych. Ten sam mężczyzna próbował oszukać kogoś jeszcze, ale wzbudził podejrzenia i uciekł. Jest poszukiwany, a policjanci ostrzegają przed podrabianym gazownikiem.

Zobacz: Rodzinny dramat! 20-latek ZADŹGAŁ nożem 6-letnią siostrę

Niemiec z wilkiem

Straż Graniczna w Grzechotkach zatrzymała Niemca, który wiózł w swoim volkswagenie skórę wilka. 57-latek twierdził, że kupił ją podczas pobytu w Kaliningradzie i nie wiedział, że wilki są pod ochroną. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura w Braniewie. Mężczyzna nie przyjął mandatu i nie wyraził zgody na dobrowolne poddanie się karze. Skórę zabezpieczyli celnicy.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: