WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska EXPRESSEM: wiadomości z Polski

EXPRESSEM: wiadomości z Polski

25.11.2016, godz. 02:00
Policja, taśma policyjna
foto: EAST NEWS

Wiadomości z Polski w skrócie.

Zwłoki w ieci

Szokujące znalezisko w Łebie! Podczas połowów w rybacką sieć zaplątało się ciało kobiety. Sprawą zajęła się już prokuratura. Ciało kobiety było w zaawansowanym stadium rozkładu i jak zaznaczył prokurator, było niekompletne. Zwłoki zostały przekazane prosektorium, zaplanowano też sekcję zwłok i pobrano próbki DNA. To ma wyjaśnić, kiedy i w jakich okolicznościach doszło do tragedii i kim jest wyłowiona z Bałtyku kobieta.

Wyrodny syn

Dramat 85-letniego mężczyzny z Mierzęcic! Do jego domu dobijał się syn (56 l.). Mężczyzna w furii zdemolował drzwi, a także futrynę. Staruszek w końcu zawiadomił policjantów. Mundurowi zatrzymali agresora. Okazało się, że od dawna terroryzował swojego ojca, a w tym roku dwa razy dotkliwie go pobił. Teraz wyrodny syn usłyszał zarzut znęcania się i zniszczenia mienia, za co grozi mu nawet 5 lat więzienia. Z kolei sąd w Zawierciu zdecydował, że domowy oprawca najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

Zobacz także: Para prezydencka weźmie udział w Szlachetnej Paczce

Chciał spłonąć

Brawurowa akcja policjantów z Zielonej Góry! Uratowali mężczyznę, który postanowił spłonąć żywcem. O desperacie poinformował ich dyżurny straży pożarnej. Mężczyzna wyznał strażakom, że jest w lesie i że nie chce już żyć. Funkcjonariusze wpadli na jego trop na leśnej drodze w okolicach Barcikowic. Odnalezienie mężczyzny utrudniały ciemności. W końcu dostrzegli ogień. To płonął samochód desperata, a ten stał obok niego i polewał się jakąś cieczą. W końcu przechwycili mężczyznę w ostatnim momencie, gdy ten próbował rzucić się w płomienie. Desperat był pod wpływem alkoholu, dlatego trafił do izby wytrzeźwień, gdzie zajął się nim lekarz.

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: