WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- wiadomości z Polski

EXPRESSEM- wiadomości z Polski

09.05.2017, godz. 04:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski:

Pobił człowieka i wezwał policję

Co tak rozsierdziło 58-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, że swoją wściekłość wyładował na znajomym swojej żony? Czyżby tak bardzo był o nią zazdrosny? To ma ustalić policja. Faktem jest, że dał mężczyźnie nielichy wycisk, a gdy biedak kwalifikował się już do szpitala, jak gdyby nigdy nic zadzwonił na policję i poinformował, że... właśnie pobił człowieka. Policjanci z Rajczy natychmiast stawili się na miejscu. Tam odkryli, że w bijatyce brał też udział syn 58-latka. Razem z ojcem trafili do aresztu. Teraz grożą im 3 lata więzienia. 

Radiowozem do szpitala

W gigantycznym korku, do którego doprowadziły zalane ulice Białegostoku, utknęła karetka pogotowia, a w niej rodząca kobieta. Dyżurny wezwał inną karetkę, by przewiozła kobietę do szpitala, ale i ta utknęła w korku. W końcu interweniowała policja. Mundurowi brodząc po kolana w wodzie, podbiegli do ambulansu, na rękach przenieśli 40-letnią mieszkankę Hajnówki do radiowozu i na sygnale pognali do szpitala. Zdążyli tuż przed rozwiązaniem. 

Łapówka dla drogówki

Mieli nosa policjanci z Krapkowic, zatrzymując do rutynowej kontroli samochód, którym podróżował 56-latek i jego 53-letnia żona. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad 0,3 promila alkoholu w organizmie. Gdy mundurowi zakomunikowali mu, że zatrzymują jego prawo jazdy, do akcji włączyła się kobieta. Wydobyła z torebki 400 złotych i tym argumentem usiłowała przekonać policjantów, by o wszystkim zapomnieli. Na nic zdały się jednak jej prośby. Jej mąż stracił prawko, a jej za próbę przekupienia funkcjonariuszy grozi całkiem realna odsiadka. 

Zobacz także: Stało się... Zbigniew Stonoga został OSADZONY w areszcie

Źródło: TORZ
tagi: expressem
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: