WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM- wiadomości z Polski

EXPRESSEM- wiadomości z Polski

06.06.2017, godz. 04:00
mapa polski
foto: Wikipedia

Najnowsze informacje z Polski.

Wypadł z drogi i się zgubił

Do gnieźnieńskich policjantów zadzwonił motocyklista z informacją, że przed chwilą miał wypadek - wpadł do kanału z wodą, nie może się ruszać i. nie wie, gdzie jest! Na nogi postawiono służby w całym powiecie. Sprawdzano drogi do lasów oraz okolice różnych akwenów. W końcu pojawiła się informacja, że motocyklista może znajdować się w okolicy Strzyżewa Paczkowego w kanale dopływowym rzeki Wełny. I tam też go znaleziono. 31-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego był unieruchomiony, wystraszony, ale przede wszystkim mocno wychłodzony. Na miejscu stróże prawa udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło go do gnieźnieńskiego szpitala.

Hipcio Eusebio nie żyje

Żałoba we wrocławskim zoo! Władze ogrodu poinformowały o śmierci hipopotama karłowatego, który przyszedł na świat pod koniec maja. Narodziny hipcia Eusebia były swego rodzaju sensacją, bo na wolności zwierząt tego gatunku jest coraz mniej, a w ogrodach rodzi się więcej samic niż samców. Dlatego też śmierć Eusebia zszokowała zarówno pracowników, jak i gości ogrodu. Nie wiadomo na razie, jakie są przyczyny śmierci, te ma wyjaśnić sekcja zwłok trzytygodniowego hipopotama.

Tragedia nad jeziorem

Tragedia na niestrzeżonym kąpielisku nad jeziorem Rogoźnik! Grupa młodzieży z Bytomia spędzała tam czas, nie stroniąc od wysokoprocentowych trunków. Jeden z 16-latków poszedł popływać, ale nie wyszedł na brzeg. Tymczasem jego koledzy, zamiast go szukać i wezwać pomoc, jak gdyby nigdy nic wrócili do domów. Dopiero jedna z koleżanek poinformowała rodziców chłopaka o zniknięciu 16-latka, ale na ratunek było już za późno. Ciało młodzieńca służby znalazły na drugi dzień. Przyczyną śmierci było utonięcie spowodowane upojeniem alkoholowym.

Chcieli groźbą odzyskać dług

To było iście bandyckie najście. Do lokalu w Zgierzu wtargnęło dwóch mężczyzn w wieku 42 i 43 lat i zagroziło mieszkającej tam rodzinie, że puszczą z dymem cały jej dobytek, jeśli nie odzyskają długu. Chodziło o 36 tys. zł, które jeden z nich pożyczył, ale nie mógł doczekać się zwrotu. Skutek? Nie tylko nie odzyskali pieniędzy, ale zostali zatrzymani przez policję. Grozi im nawet pięć lat więzienia, a do czasu rozprawy pozostaną pod dozorem policji.

Zobacz także: Białystok: Wyjechał ze stacji benzynowej wprost pod tira

tagi: expressem
autor: MROK MW MW MW zobacz inne artykuły tego autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: