WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Wybuchł latający telewizor

EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Wybuchł latający telewizor

13.08.2016, godz. 02:00
Telewizor, mecz,
foto: EAST NEWS

EXPRESSEM: najnowsze informacje z kraju. Mieszkaniec Katowic wyrzucił telewizor przez okno w czasie meczu polskich siatkarzy

Nagroda dla Szydło za 500 plus

Rząd premier Beaty Szydło (53 l.) został doceniony! Europejska Konfederacja Dużych Rodzin (ELFAC) przyznała mu nagrodę za program 500 plus. Wyróżnienie przyznano za wybitne osiągnięcia z zakresu polityki prorodzinnej, a w szczególności za realizację programu "Rodzina 500 plus". Podczas konferencji w Rydze nagrodę odebrała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska (61 l.), która przedstawiła założenia programu i podkreśliła, że jednym z jego głównych celów było zachęcenie Polaków do decyzji o posiadaniu większej liczby dzieci.

Belka ma już nową pracę

Marek Belka (64 l.) krótko był bezrobotny. Zaledwie w czerwcu odszedł ze stanowiska prezesa Narodowego Banku Polskiego po zakończeniu 6-letniej kadencji, a już wie, co będzie robił. Były premier i minister finansów ma podjąć pracę w Echo Polska Properties (EPP) - spółce zajmującej się nieruchomościami komercyjnymi. Jak dowiadujemy się z komunikatu wydanego przez EPP, Belka będzie sprawował funkcję niezależnego członka rady dyrektorów. Nowe stanowisko ma objąć jeszcze w tym miesiącu.

ZOBACZ: Śląsk: Auto wjechało w pielgrzymów. Są ranni

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: