WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM. Najnowsze informacje z kraju

EXPRESSEM. Najnowsze informacje z kraju

21.11.2016, godz. 02:00
Policja, kontrola drogowa,
foto: Super Express

21.11 Najnowsze wydarzenia z kraju.

Skarby w kurniku

Gdyby te kury wiedziały, po czym chodzą! W skromnym kurniku w powiecie goleniowskim policjanci znaleźli barokowe 300-letnie płyty nagrobne. Skradziono je z kościoła w Stepnicy w latach 60. Służyły jako element kurnika. Wrócą do kościoła jako zabytek. Właściciel kur nie będzie miał problemów, bo gdy skradziono płyty, miał tylko trzy lata.

Groza na stacji

W sobotę pewien roztargniony kierowca zatankował gaz na stacji w Nowym Mieście Lubawskim, a potem ruszył w dalszą drogę. Zapomniał jednak odłączyć węża od pojazdu. Dystrybutor został wyrwany i doszło do wycieku tysiąca litrów gazu. Wezwano osiem zastępów straży, ewakuowano mieszkańców 15 domów. Na szczęście nie doszło do wybuchu. Kierowca narobił strat na około 2,5 tysiąca złotych.

Znaleźli Olę

13-letnia Ania zwana też Seleną, którą we wtorek trzech mężczyzn porwało sprzed bloku w Chrzanowie, została odnaleziona. W nocy z soboty na niedzielę zgłosiła się wraz z matką na komisariat. Porwanie mogło być elementem romskiej tradycji związanej z przygotowaniami do ślubu. Brat Romki nie chce jednak słyszeć o jej ślubie, a policja nie kończy śledztwa.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: