WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM - Kradł w katedrze torebki

EXPRESSEM - Kradł w katedrze torebki

26.09.2016, godz. 02:00
Policjant, policja, kajdanki, przestępca
foto: EAST NEWS

Wieści z Polski - Kradł w katedrze torebki, 80-latka handlowała narkotykami, Zatrzymany zakochany!


80-latka handlowała narkotykami

Kto by pomyślał, że starsza pani okaże się groźną przestępczynią? A jednak! Centralne Biuro śledcze Policji rozbiło w Lublinie gang handlarzy amfetaminą i marihuaną. Okazało się, że należała do niego 80-letnia kobieta. Staruszka brała czynny udział w obrocie narkotykami, a w proceder zaangażował ją syn, 51-letni Andrzej K. W sumie zatrzymano 7 osób i zabezpieczono 7 kg amfetaminy. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. Całej siódemce grozi nawet 12 lat za kratkami.

Zatrzymany zakochany

45-letni mieszkaniec Ostródy postradał zmysły, gdy ukochana odrzuciła jego zaloty. Mężczyzna zaczął ją nachodzić, śledził ją i podjeżdżał pod jej dom. W końcu, zdesperowany, chciał zwrócić na siebie uwagę... niszcząc jej opony i wycieraczki w samochodzie. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, gdy szalony Romeo zaczął grozić jej śmiercią. Mężczyzna szybko został namierzony przez mundurowych. Za to, co robił, może posiedzieć za kratkami nawet 5 lat.

Kradł w katedrze torebki

Tak zuchwałych kradzieży w koszalińskiej katedrze Niepokolananego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny jeszcze nie było! Młody mężczyzna (21 l.), wykorzystując skupienie wiernych podczas modlitw, postanowił kraść damskie torebki. Pierwszą zwinął tydzień temu, kolejną próbował sobie przywłaszczyć trzy dni później. Jednak jedna z modlących się kobiet zachowała czujność i zorientowała się, że wychodzący z katedry mężczyzna to złodziej. W ujęciu rabusia pomogły jej inne parafianki. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Zobacz: Bezdomny kradł luksusowe auta [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: