WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: Matka zabiła syna i siebie

EXPRESSEM: Matka zabiła syna i siebie

15.11.2016, godz. 02:00
ambulans, pogotwie, karetka
foto: EAST NEWS
Wieści z kraju: Matka zabiła syna i siebie, Rodzinna agencja towarzyska, Przypalała dzieci.
Matka zabiła syna i siebie

Tragedia w Tarnowskich Górach! W jednym z mieszkań odkryto ciało 8-letniego chłopca i jego matki. Ciała odnalazła rodzina zmarłych i natychmiast zawiadomiła policję. Początkowo podejrzewano zatrucie czadem, ale tę wersję odrzuciła prokuratura. Nie znaleziono też śladów włamania. Ze wstępnych ustaleń śledczych matka miała najpierw zabić swoje dziecko, a potem sama odebrała sobie życie. Motyw morderstwa i samobójstwa nie jest jednak znany. Prokuratura zleciła sekcję zwłok, która pomoże wyjaśnić przyczyny tragedii. 

Rodzinna agencja towarzyska

Kto by pomyślał, że w niepozornym mieszkaniu w Płocku przykładne małżeństwo prowadzi agencję towarzyską. Oprócz Agnieszki i Przemysława Ł. (po 34 l.) pracowało w niej też dwóch ochroniarzy oraz dwie kobiety z Torunia i Płocka przekazujące małżeństwu sutenerów połowę zarobionych na nierządzie pieniędzy. Śledczy zatrzymali w tej sprawie pięć osób. Zabezpieczyli też pistolet, amunicję, telefony komórkowe, paralizator i ponad 50 tys. zł w gotówce. Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe będą dalsze zatrzymania. 

Przypalała dzieci

Policja ze Starogardu Gdańskiego zatrzymała 23-latkę, która znęcała się nad 13-miesięcznym synkiem i dwoma córkami w wieku 2 i 3 lat. Kobieta nie dość, że zaniedbywała swoje dzieci, zostawiała je bez opieki, to jeszcze przypalała je papierosami. Śledczy postawili kobiecie zarzut fizycznego i psychicznego znęcana się nad dziećmi ze szczególnym okrucieństwem. Maluchy trafiły do rodziny zastępczej, a matce grozi 10 lat więzienia. 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: