WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Film polskiego pilota hitem Internetu! Widzowie są W SZOKU!

Film polskiego pilota hitem Internetu! Widzowie są W SZOKU!

19.03.2017, godz. 16:09
Boeing 737
Boeing 737 foto: SHUTTERSTOCK

Polski pilot Ryinaira, Artur Kielak zamieścił na swoim Facebooku film z lądowania samolotem w trakcie wichury. Jak napisał filozoficznie: - Zawsze powtarzam, że pilot zapracowuje na swoją pensję jednym lądowaniem w miesiącu. Oto dzień, w którym zapracowałem na swoją. Film błyskawicznie podbił serca internautów, którzy np. życzyli sobie, aby podczas ich następnego lotu pilot prezentował podobne umiejętności i podejście jak Kielak.

Artur Kielak na co dzień pilotuje Boeinga 737 w linii Ryanair. Podczas jednego z ostatnich lotów musiał poradzić sobie z wiatrem bocznym. W nagraniu, które zamieścił na Facebooku widać obraz z kamery umieszczonej pod sterem. Samolot ma podchodzić do lądowania przy maksymalnym wietrze bocznym.  Pilot przez chwilę siłuje się z kolumną sterową (wolantem), jednocześnie uśmiechając się i zagadując do drugiego pilota. Nagranie wygląda następująco:

 

Film zdobył ponad 4000 polubień i został udostępniony ponad 2000 razy. Ponadto wielu z nich wyraziło swój podziw i szacunek dla pilota w komentarzach.

Zobacz także: Tajemnicza sprawa z Płońska. Pobito młodego chłopaka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: