WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Gang "Czekolindy" rozbity. CBŚP zlikwidowało agencję towarzyską

Gang "Czekolindy" rozbity. CBŚP zlikwidowało agencję towarzyską

07.11.2016, godz. 12:50
Gang Czekolindy rozbity. CBŚP zlikwidowało agencję towarzyską
Gang "Czekolindy" rozbity. CBŚP zlikwidowało agencję towarzyską foto:

Grupa "Czekolindy", która zajmowała się werbowaniem i zmuszaniem kobiet do prostytucji została rozbita przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji z Warszawy. Wśród zatrzymanych są organizatorzy przestępczego procederu – Karolina P. ps. Czekolinda i jej znajomy Norbert K.. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Karolina P. znana jako „Czekolinda” i jej kolega Norbert K. kierowali grupą przestępczą trudniącą się czerpaniem korzyści z nierządu. Jak ustalili funkcjonariusze CBŚP jej członkowie zajmowali się werbowaniem kobiet do świadczenia usług seksualnych w agencji towarzyskiej w Warszawie. Zlikwidowana agencja towarzyska była największym tego typu ekskluzywnym lokalem w Warszawie. Klienci potrafili jednorazowo zostawić w agencji nawet kilkaset tysięcy złotych. Preferowane były płatności gotówką i kartami kredytowymi, a dla klientów został specjalnie wstawiony bankomat. "Czekolinda" i jej wspólnik nie tylko kierowali grupą, ale też wydawali polecenia jej członkom, oraz rozliczali z zadań i utargu. Przedstawiono im zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Z kolei pozostałym sześciu zatrzymanym osobom - zarzuty czerpania korzyści z nierządu, z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu.

Zobacz: Napad w Rybniku. Poznajesz tego mężczyznę? [ZDJĘCIE]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: