WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska To on napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku! Rozpoznajesz go?

To on napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku! Rozpoznajesz go?

17.11.2016, godz. 15:01
To on napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku! Rozpoznajesz go?
To on napastował seksualnie 11-latkę w Gdańsku! Rozpoznajesz go? foto: KMP Gdańsk

Mężczyzna zaatakował 11-letnią dziewczynkę na klatce schodowej w Gdańsku. Obnażał się i próbował ją zmusić do czynności seksualnych. Dziecko uciekło i na szczęście nie odniosło żadnych obrażeń. Teraz policja poszukuje sprawcy. Zamieściła porter pamięciowy mężczyzny. Rozpoznajesz go?

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 listopada około godziny 18.00 w Gdańsku. Mężczyzna wszedł za 11-latką do klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Cieszyńskiego, obnażył się, zachowywał obscenicznie i próbował zmusić dziecko do tzw. innej czynności seksualnej. Na szczęście dziewczynce udało się uciec i nie doszło do tragedii. -  W chwili obecnej kryminalni cały czas ustalają tożsamość tego mężczyzny, dążą do tego, żeby jak najszybciej go zatrzymać – informuje Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Okolice patrolują funkcjonariusze policji. Policjanci poszukują świadków. Sprawcą jest mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrost 180 cm. Jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie czarne włosy i lekki zarost.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Zobacz: Leśnik gwałcił dzieci. Pedofil z Lublina stanął przed sądem

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: