WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Grodzisk Mazowiecki: Kobieta zmarła po użyciu wydzieliny z żaby amazońskiej

Grodzisk Mazowiecki: Kobieta zmarła po użyciu wydzieliny z żaby amazońskiej

23.11.2016, godz. 19:38

Nie żyje 30-latka, która zdecydowała się na oczyszczanie organizmu z zastosowaniem wydzieliny amazońskiej żaby - donosi NOWA TV. Kobieta tuż po zastosowaniu terapii kambo dostała konwulsji. Sprawę bada prokuratura.

Nie żyje 30-latka z Warszawy, która zdecydowała się na warsztaty oczyszczające z zastosowaniem wydzieliny żaby amazońskiej. Warsztaty zostały zorganizowane 20 listopada w jednej z siłowni w Grodzisku Mazowieckim. W zajęciach udział wzięło kilkanaście osób. Kobieta na terapię kambo, bo tak nazywa się zabieg oczyszczania wydzieliną żaby, zapisała się wraz z partnerem. Na czym polega terapia kambo? Podczas zabiegu najpierw należy dotknąć skórę rozżarzonym kadzidełkiem, a następnie zdrapać naskórek i nałożyć wydzielinę żaby, czyli właśnie kambo. Efetem zabiegu jest oczyszczenie organizmu, czyli wymioty, a czasem biegunka.

30-latka z Warszawy po terapii kambo trafiła do szpitala

Niestety oczyszczanie organizmu za pomocą wydzieliny żaby amazońskiej w przypadku 30-latki z Warszawy zakończyło się tragicznie. Kobieta najpierw zaczęła gwałtownie wymiotować, następnie dostała biegunki, a potem straciła przytomność. Wezwano karetkę, która przewiozła 30-latkę do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu lekarze stwierdzili obrzęk mózgu. W nocy z wtorku na środę kobieta zmarła. Sprawą zajęła się już prokuratura, która zleciła m.in. sekcję zwłok. Skonfiskowana została wydzielina, której użyto podczas terapii w Grodzisku Mazowieckim.

- Nie mamy na razie żadnych informacji o tym, by zmarła miała wcześniej jakieś dolegliwości. Według jej bliskich kobieta była zdrowa - mówił prok. Dariusza Ślepokury.

ZOBACZ: Żabka zostanie sprzedana. Cena wywoławcza wynosi 1 mld euro

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: