WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Grudziądz: 36-latek proponował SEKS oralny 14-latce. Pedofil w rękach policjantów

Grudziądz: 36-latek proponował SEKS oralny 14-latce. Pedofil w rękach policjantów

17.07.2017, godz. 11:51
kobieta gwałt molestowanie przemoc domowa smutna przestraszona strach
foto: SHUTTERSTOCK

Policjanci z Grudziądza zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który umówił się na seks oralny z 14-letnią dziewczynę. Jak się później okazało, była to zasadzka, którą przygotował Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów oraz policja. Mężczyźnie grożą trzy lata więzienia.

Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów zauważył w sieci ogłoszenie, które wzbudziło jego podejrzenie. Na jednym z serwisów przeczytał, że 36-letni mężczyzna chce się spotkać z młodą dziewczyną w celach towarzyskich do 500 złotych. Łowca pedofilów przedstawił się jako 14-letnia dziewczyna i nawiązał kontakt z 36-latkiem. Fragment ich rozmowy przytacza "Gazeta Pomorska".

- To jak dziś tylko "l...ik"? A w tygodniu już normalnie, na dłużej?. Muszę wiedzieć, bo wtedy pójdę wypłacić te 50" - dopytywał zatrzymany.

14-letnia Kamila - Ok. Luzik.Czy wysłałeś fotkę swoją? A moje zdjęcie dostałeś?"

Podejrzany: - "Teraz i tak nie mam. Nie martw się. Jestem normalny.Patrzałem, ale teraz nie ma mnie na kompie. To na 20?".

Krzysztof Dymkowski o całej sytuacji powiadomił policję. I razem z funkcjonariuszami przeprowadził zasadzkę, w której wpadł 36-letni mężczyzna. Ma on usłyszeć zarzuty w poniedziałek. Grożą mu trzy lata więzienia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: