WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Handlarz narkotyków jaguarem uciekał przed policją

Handlarz narkotyków jaguarem uciekał przed policją

27.08.2016, godz. 05:00
Jaguarem uciekał przed policją.
foto: Super Express

Wiedzieli, że Janusz J. (45 l.) handluje narkotykami. Wiedzieli, kiedy i gdzie będzie je przewoził. Zarzucili sieć. Ale gangster w jaguarze próbował wyrwać się z policyjnej pułapki. - Musieliśmy strzelać - mówią mundurowi z Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

- Chciał zabić naszego kolegę. Samochodem przycisnął go do muru. Musieliśmy użyć broni, żeby go zatrzymać. W biały dzień, na ulicy, więc było niebezpiecznie. A to nie jest grzeczny chłopiec - relacjonuje uczestnik akcji.

Czegoś takiego Bydgoszcz jeszcze nie widziała. Na ulicach miasta rozegrały się sceny jak z gangsterskiego filmu. Wyły policyjne syreny, były strzały w powietrze i do uciekającego jaguara, a na koniec efektowne zajechanie drogi przez nieoznakowany radiowóz. W jaguarze pędził Janusz J., 45-letni diler narkotyków. Miał powody, żeby uciekać przed policją, bo wiózł 4,5 kilograma amfetaminy. Został zatrzymany po efektownym pościgu.

- Na razie sąd posłał go na trzy miesiące do aresztu. Za napad na policjanta i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia - mówi podkomisarz Przemysław Słomski z bydgoskiej policji.

Zobacz: Kancelarie komornicze wyłudzały dane z systemu PESEL?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: