WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Hit jesieni: załóż gorset, będziesz sexy [ZDJĘCIA]

Hit jesieni: załóż gorset, będziesz sexy [ZDJĘCIA]

28.11.2016, godz. 02:00
Załóż gorset, będziesz sexy
Załóż gorset, będziesz sexy foto: Super Express

Seksowny gorset to hit tegorocznej jesieni. Każda kobieta powinna mieć go w swojej szafie. Podkreślające wdzięki wdzianko zamaskuje niedoskonałości sylwetki i uczyni ponętną niczym modelka.

Talia osy, wypięty biust i prosta sylwetka to walory, które wyeksponuje dopasowany do ciała gorset. Przed laty nosiły go nasze prababki, a potem został zapomniany i zastąpiony sportową bielizną. Teraz gorset przeżywa swój renesans. A ze zdwojoną mocą wróci na salony w karnawale.

- Gorsetu, niestety, nie można nosić codziennie - mówi nam Maria Język (63 l.), która prowadzi w Krakowie pracownię gorseciarską. Gorseciarka z 35-letnim doświadczeniem przekonuje jednak, że każda z pań powinna mieć gorset w szafie.

- Jest modny, dodaje seksapilu i sprawdza się zawsze wtedy, kiedy chcemy wywrzeć piorunujące wrażenie, zwłaszcza na mężczyznach - mówi Maria Język.

Jeśli więc któraś z pań zechce kusić płeć brzydszą talią osy, powinna udać się do profesjonalnej gorseciarki i uszyć sobie takie cudo. Tylko wtedy ma bowiem gwarancję, że gorset będzie idealnie dopasowany i podkreśli kobiecość jak trzeba.

Zobacz: Pijani dzielnicowi rozbijali się po Inowrocławiu

tagi: gorset
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: