Se.pl wiadomości polska Horror! Odcięto jądra 57-latkowi. Teraz szuka ich policja

Horror! Odcięto jądra 57-latkowi. Teraz szuka ich policja

26.10.2016, godz. 12:26
Brutalne morderstwo w Rudzie Śląskiej
foto: FOTO SE

Makabra! Nieustalony jak dotąd sprawca, odciął 57-latkowi genitalia, a zwłoki mężczyzny pozostawił na podwórku. Obecnie odciętych części ciała szuka policja. Do tego wstrząsajęcego mordu doszło we Wronowie, w województwie wielkopolskim - podaje portal faktykaliskie.pl.

57-letni mieszkaniec Woronowa mieszkał w domu jednorodzinnym razem ze swoją schorowaną, 90-letnią matką. Jak podaje portal faktykaliskie.pl. na zwłoki mężczyzny natknął się jego brat. Ciało leżało na podwórku. Co jednak najbardziej przerażające, zwłoki pozbawione były genitaliów! Wiadomo, że brakujących części ciała szukają teraz policjanci. Najprawdopodobniej 57-letni mężczyzna został zamordowany w nocy, z 23 na 24 października. Funkcjonariusze nie podają jednak szczegółów śledztwa. - Na ten moment nie możemy ujawnić naszych ustaleń co do możliwej przyczyny śmierci mężczyzny. We wtorek o 11:00 w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok denata - powiedziala rzeczniczka policji w Pleszewie, Monika Kołaska.

Jak ustalił portal faktykaliskie.pl mężczyzna prawdopodobnie został zabity nożem kuchenym, a na jego ciele znaleziono ślady walki. Być może bezpośrednią przyczynę zgonu uda się ustalić po sekcji zwłok.

Czytaj: Porwała, gwałciła i przestrzeliła jądra nastolatkowi! Zdegenerowana sadystka z Bytowa

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: