WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada: Polska zostanie bankrutem, atak na Libię początkiem III wojny światowej?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada: Polska zostanie bankrutem, atak na Libię początkiem III wojny światowej?

18.03.2011, godz. 11:03
Krzysztof Jackowski
foto: SE/EAST NEWS

Wielkie trzęsienie ziemi czy szalejące podwyżki cen, które już w grudniu ubiegłego roku na łamach "Super Expressu" przewidział najwybitniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski (48 l.), to nie koniec mrocznych zdarzeń, jakie czekają nas w najbliższej przyszłości. Dziś kolejna część jego przygnębiającej wizji.

Wizja jasnowidza jak na razie spełnia się w stu procentach. Jackowski przewidział rychłą wojnę światową. Rada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła rezolucję upoważniającą do ataku na siły reżimu Kaddafiego w Libii. W operacji wojskowej w obronie ludności cywilnej wezmą udział lotniskowce USA, Francji i Wielkiej Brytanii. To może być początek międzynarodowego konfliktu!

Mówił też o kolejnym trzęsieniu ziemi w Azji oraz końcu  ery Platformy Obywatelskiej. Dziś uspokaja jedynie w jednej kwestii.

>>> K O N I E C Ś W I A T A - 5000-6000, katastrofa ( potop ) - 2030-2040 - wątek na Forum SE.pl

- Polacy nie muszą bać się skażenia radioaktywnego z Japonii. Do nas ta groźna chmura nie dojdzie - mówi. Ale następne jego wizje nie pocieszają.

Śląskie poruszenie

W drugim półroczu tego roku Śląsk się zbuntuje. Będzie miał dość biedy i redukcji miejsc pracy w kopalniach. Ten bunt na tle gospodarczym mocno osłabi rząd.

Komorowski będzie nudny

Platforma Obywatelska przegra wybory, a Bronisław Komorowski będzie biernym, nudnym, przyglądającym się jedynie kłótniom w parlamencie prezydentem.

Euro nie zastąpi złotówki

Według jasnowidza, w Polsce w ogóle nie zacznie obowiązywać waluta euro, bo wcześniej rozpadnie się Unia Europejska. Pozostanie w niej tylko sześć najsilniejszych państw.

Przeczytaj koniecznie: Krzysztof Jackowski przepowiada: Wybuchnie wojna światowa! PiS i SLD przejmą władzę

Polska zbankrutuje

Zdaniem wizjonera do wiosny 2012 roku Polska zbankrutuje. - Będziemy mieć powtórkę z Grecji. Politycy chwalą się, że Polska jest zieloną wyspą, która tak wspaniale ustrzegła się przed światowym kryzysem. Gdy my osłabniemy, Zachód i Wschód gospodarczo na nas się wypną - mówi Jackowski.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: