WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Jerzy Urban ostro o Donaldzie Tusku: Robi pan z siebie idiotę

Jerzy Urban ostro o Donaldzie Tusku: Robi pan z siebie idiotę

16.05.2013, godz. 12:35
Jerzy Urban, Donald Tusk
Jerzy Urban, Donald Tusk foto: se.pl

Ciąg dalszy napięć na linii Donald Tusk - Jerzy Urban. Były rzecznik rządu PRL skomentował w rozmowie z Radiem Zet proces sądowy, który premier wytoczył mu za primaaprilisowy żart. Materiał ukazał się w tygodniku "Nie", którego Urban jest redaktorem naczelnym. - Panie premierze Donaldzie Tusku, serdecznie pana przepraszam, że przeze mnie robi pan z siebie idiotę - powiedział Urban.

Dziś w porannym programie Radia Zet Urban odniósł się do całej sprawy mówiąc, że bardzo się cieszy, że dzięki temu ma bardzo donośną kampanię reklamową za darmo. - Bardzo mi to imponuje, że premierowi zależy, by Urban go przeprosił - powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik redaktor naczelny tygodnika "Nie". Urban podkreślił także, że już kilka razy prostował w mediach żart.

- Panie premierze Donaldzie Tusku, serdecznie pana przepraszam, że przeze mnie robi pan z siebie idiotę - powiedział były rzecznik rządu PRL.

>>>>>> Donald Tusk skarży Jerzego Urbana

Premier zdecydował się pozwać wydawcę tygodnika "Nie" za publikację, która w internecie ukazała się w piątek 29 marca. Napisano tam, że za pomocą specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego dziennikarzom udało się podsłuchać rozmowy premiera Tuska z innymi VIP-ami na trybunie honorowej Stadionu Narodowego, podczas meczu piłkarskiego Polska-Ukraina. W tekście pojawiły się wypowiedzi przypisane m.in. Tuskowi, Lechowi Wałęsie i Jolancie Kwaśniewskiej.

autor: Marcin Młynarczyk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: