WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Kajetan P. ZAATAKOWAŁ lekarkę! Jest decyzja prokuratury

Kajetan P. ZAATAKOWAŁ lekarkę! Jest decyzja prokuratury

25.10.2016, godz. 13:05
Kajetan P., Hannibal z Żoliborza
foto: EAST NEWS

Kajetan P. w maju tego roku zaatakował psycholożkę więzienną, która brała udział w obchodzie lekarskim. Prokuratura udowodniła mu winę i podejrzany o brutalne zabójstwo korepetytorki języka włoskiego usłyszy nowe zarzuty. Kajetan P. znajdował się na obserwacji i w końcu biegli wydali opinię.

Kajetan P. po ataku na psycholożkę i oddziałowego w więziennej celi otrzymał status N, czyli więźnia szczególnie niebezpiecznego. W związku z tym został przeniesiony do jednoosobowej celi. Do zdarzenia doszło w maju tego roku, podczas obchodu w więzieniu. Udowodniono mu już napaść na więzienną psycholog oraz ranienie oddziałowego podczas obserwacji w szpitalu. Kajetan P. w związku z tym usłyszał kolejny zarzut, dotyczący ataku na lekarkę.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie otrzymała wczoraj dwie opinie biegłych, jedną psychiatryczną, drugą psychologiczną. - Opinia jest obszerna, stanowisko biegłych jest jednoznaczne. Teraz prokuratorzy ją analizują - powiedział na antenie Radia ZET rzecznik prokuratury Michał Dziekański.

Zobacz: Kajetan P. wyszedł z aresztu w Warszawie. Gdzie przebywa?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: