WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Kajetan P. ZAATAKOWAŁ lekarkę! Jest decyzja prokuratury

Kajetan P. ZAATAKOWAŁ lekarkę! Jest decyzja prokuratury

25.10.2016, godz. 13:05
Kajetan P., Hannibal z Żoliborza
foto: EAST NEWS

Kajetan P. w maju tego roku zaatakował psycholożkę więzienną, która brała udział w obchodzie lekarskim. Prokuratura udowodniła mu winę i podejrzany o brutalne zabójstwo korepetytorki języka włoskiego usłyszy nowe zarzuty. Kajetan P. znajdował się na obserwacji i w końcu biegli wydali opinię.

Kajetan P. po ataku na psycholożkę i oddziałowego w więziennej celi otrzymał status N, czyli więźnia szczególnie niebezpiecznego. W związku z tym został przeniesiony do jednoosobowej celi. Do zdarzenia doszło w maju tego roku, podczas obchodu w więzieniu. Udowodniono mu już napaść na więzienną psycholog oraz ranienie oddziałowego podczas obserwacji w szpitalu. Kajetan P. w związku z tym usłyszał kolejny zarzut, dotyczący ataku na lekarkę.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie otrzymała wczoraj dwie opinie biegłych, jedną psychiatryczną, drugą psychologiczną. - Opinia jest obszerna, stanowisko biegłych jest jednoznaczne. Teraz prokuratorzy ją analizują - powiedział na antenie Radia ZET rzecznik prokuratury Michał Dziekański.

Zobacz: Kajetan P. wyszedł z aresztu w Warszawie. Gdzie przebywa?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: