WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Kasia zapadła w śpiączkę po cesarskim cięciu! Pomóżmy jej, aby mogła zobaczyć swoją córeczkę

Kasia zapadła w śpiączkę po cesarskim cięciu! Pomóżmy jej, aby mogła zobaczyć swoją córeczkę

16.09.2016, godz. 12:51

Kasia Przygoda po urodzeniu swojej córeczki, Julii zapadła w śpiączkę mózgową. Niestety nie miała szansy nawet przytulić swojej córki. Kobietą zajmuje się teraz cała rodzina. Roczny koszt rehabilitacji to około 100 tysięcy złotych. Rodziny na nią nie stać. Ty tez możesz pomóc Kasi wrócić do zdrowia!

Katarzyna Przygoda 10 kwietnia urodziła swoją ukochaną córeczkę, Julię. Niestety nie miała jeszcze możliwości, aby ją przytulić. Ze względu na komplikacje podczas porodu naturalnego lekarze zadecydowali, ze przeprowadzą cesarskie cięcie. - Po cesarskim cięciu u żony doszło do krwotoku, a w jego następstwie do nagłego zatrzymania krążenia oraz niedotlenienia mózgu - mówi w rozmowie z serwisem express.bydgoski.pl Maciej Przygoda, mąż pani Kasi. Kobieta zaraz po urodzeniu małej Julii zapadła w śpiączkę mózgową. Od 6 lipca jest w domu pod opieką rodziny. -  Na razie to ja jestem cało etatowym tatą i mamą dla Julii, która czuje się dobrze - dodaje pan Maciej.

- Wspólnie zapewniamy mojej siostrze codzienną rehabilitację. Opłacamy leki i niezbędną pielęgnację. Pieniędzy, niestety, bardzo brakuje... - podkreśla siostra Katarzyny Przygody. Roczny koszt rehabilitacji może wynieść nawet ponad 100 tysięcy złotych.

Jeśli chcesz pomóc Kasi Przygodzie wrócić do zdrowia wpłać darowiznę na konto: Fundacja „Światło”: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 - z dopiskiem: „Na leczenie Katarzyny Przygody”.

Zobacz: Polscy podróżnicy ZAGINĘLI w Ekwadorze. Są nowe wieści!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: