WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KATARZYNA W. jest W SOSNOWCU, w domu rodziców: Gdzie jest, co robi Matka Madzi z Sosnowca

KATARZYNA W. jest W SOSNOWCU, w domu rodziców: Gdzie jest, co robi Matka Madzi z Sosnowca

02.08.2012, godz. 16:43
Katarzyna W. matka Madzi z Sosnowca doprowadzana do sądu
foto: Super Express

Katarzyna W. nie może cieszyć się wolnością. Choć sąd zezwolił jej na opuszczenie więzienia w Katowicach, to wciąż jest zamknięta – tym razem w domu rodzinnym w Sosnowcu. Chętna niegdyś do rozmów z mediami matka Madzi została zupełnie odizolowana od świata.

Katarzyna W. trafiła z więzienia do domu, nie może się jednak cieszyć wolnością. Od środy jest zamknięta w czterech ścianach. Zaszyła się w mieszkaniu w Sosnowcu i stara się przetrwać burzę jaka rozpętała się po niespodziewanej decyzji sądu o jej wypuszczeniu.

Warto dodać, że Katarzyna Waśniewska ma zasadzony nie tylko zakaz opuszczania kraju, ale również dozór policyjny. To oznacza, że musi informować policję o wszystkich swoich planach i krokach, również o tym gdzie obecnie jest, a także gdzie będzie nocować.

Czy to oznacza, że do czasu pierwszej rozprawy będzie przebywać w Sosnowcu? A może w eskorcie policji znów spróbuje uciec przed mediami…

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: