WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska KATARZYNA W. już 8 DNI w WIĘZIENIU. Czy matka Madzi WYJDZIE na WOLNOŚĆ? - DYSKUSJE na CZACIE se.pl

KATARZYNA W. już 8 DNI w WIĘZIENIU. Czy matka Madzi WYJDZIE na WOLNOŚĆ? - DYSKUSJE na CZACIE se.pl

20.07.2012, godz. 14:09
Katarzyna W. matka Madzi z Sosnowca doprowadzana do sądu
foto:

Katarzyna W. już od 8 dni jest zamknięta w celi aresztu śledczego w Katowicach. Obrońca matki Madzi, mec. Maciej Imieliński w piątek ma złożyć zażalenie na areszt i być może jeszcze w weekend Katarzyna odzyska wolność. Teraz przebywa w monitorowanej celi pod specjalnym nadzorem z dwoma innymi współwięźniarkami. Prokuratura Okręgowa w Katowicach oskarżyła matkę Madzi o zabójstwo dziecka, za co grozi jej dożywocie. Kiedy Katarzyna stanie przed sądem? Czy wyjdzie z aresztu przed procesem? PODYSKUTUJ na czacie se.pl.

Matka Madzi od tygodnia przebywa w celi aresztu w Katowicach. Dopiero od niedawana Katarzyna W. ma swojego adwokata. Kobiecie zatrzymanej pod zarzutem zabójstwa dziecka został przydzielony obrońca z urzędu.

Mecenas Maciej Imieliński będzie reprezentował w sądzie Katarzynę W. kiedy rozpocznie się proces. Termin procesu matki Madzi nie jest jeszcze znany, bo do końca października potrwa śledztwo Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Adwokat Katarzyny zapowiedział, że jeszcze w piątek złoży w sądzie zażalenie na areszt swojej klientki. Od decyzji sądu będzie zależało czy matka Madzi odzyska wolność. Celę aresztu może opuścić jeszcze w ten weekend.

>>> czat: Obrońca Katarzyny W. - MATKA MADZI jest NIEWINNA! W piątek WYJDZIE z ARESZTU?

>>> czat: Katarzyna W. w więzieniu: Kamera pilnuje by się nie zabiła

>>> czat: Bartek WAŚNIEWSKI: To KASIA ZABIŁA MADZIĘ. Ojciec Madzi jest pewien, że KATARZYNA W. jest WINNA

>>> czat: ROZWÓD WAŚNIEWSKICH: Bartek Waśniewski NIE PRZYJEDZIE do Polski. NIE CHCE ZNAĆ Katarzyny!

>>> czat: Luiza Kobyłecka, narzeczona RUTKOWSKIEGO: KATARZYNA W. może być NIEPOCZYTALNA i CHORA PSYCHICZNIE

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: