WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Kazał założyć tirówce worek na głowę, by uprawiać seks! [ZDJĘCIA]

Kazał założyć tirówce worek na głowę, by uprawiać seks! [ZDJĘCIA]

29.08.2016, godz. 07:00
Bara Bara z workiem na głowie
Bara Bara z workiem na głowie foto:

Przez kilka dni zmasowane siły policyjne z Iławy (woj. warmińsko-mazurskie) ścigały gościa, którego dwaj gimnazjaliści przyuważyli, jak wlecze do lasu skrępowaną sznurem niewiastę z workiem na głowie. Gdy go wreszcie dopadły, okazało się, że niewiastą była... tirówka sowicie opłacona za spełnienie erotycznych fantazji 43-letniego Andrzeja G.

Miało być porwanie, ręce skrępowane sznurem, worek zarzucony na głowę, ciemny las wiejący grozą, a na końcu - zwierzęcy seks ofiary z porywaczem. Taki scenariusz ułożył 43-letni mieszkaniec Lubawy Andrzej G. Aby go zrealizować, zapuścił się w gościnne okolice Iławy i tam przygruchał sobie tirówkę z zaprzyjaźnionego kraju. Na widok waluty dziewczę ochoczo zgodziło się być uprowadzoną do boru. I byłoby jak w słynnym komiksie "Playboya", gdyby nie czujność dwóch 16-latków z Iławy, Adriana i Michała.

Chłopcy zapuścili się na grzyby aż w okolice wioski Zalewo, a tam ze zgrozą ujrzeli, jak napakowany osiłek wlecze do lasu skrępowaną sznurem niewiastę z workiem na głowie. Niewiele myśląc, zawiadomili policję.

Funkcjonariusze z Iławy natychmiast ruszyli do akcji. - W sprawę zostało zaangażowanych wielu z nich - wyjawia Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji. Bo i zadanie nie było proste. Przypominało szukanie igły w stogu siana. Ale nasi stróże prawa nie takie rzeczy potrafią! I kilka dni później zastukali do drzwi Andrzeja G. Na ich widok facet zbladł i jął tłumaczyć, że porywaczem nie jest, miewa tylko niepohamowane fantazje erotyczne.

Jeżeli w tej sprawie ktoś w ogóle może się czuć wygrany, to chyba wyłącznie Adrian i Michał. Za czujność komendant lokalnej policji i władze Iławy uhonorowały chłopców dyplomami.

Zobacz: Kononowicz pali flagę ISIS: ZABIJAĆ ich chcę!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: