WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Kim jest Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów?

Kim jest Krzysztof Dymkowski, słynny łowca pedofilów?

07.10.2016, godz. 12:16
Krzysztof Dymkowski
foto: Krzysztof Dymkowski

Krzysztof Dymkowski od 2005 roku ściga pedofilów - to właśnie wtedy mężczyzna wykrył, że córka jego znajomej jest nagabywana przez zboczeńca. Od tamtej pory były motorniczy z Wrocławia wypowiedział prawdziwą wojnę osobom, które chcą skrzywdzić dzieci. Poznajcie Krzysztofa Dymkowskiego, który za wszelką cenę ściga pedofilów.

Tylko w 2011 roku w Polsce doszło do 5,1 tysiąca zatrzymań pedofili. Z policyjnych statystyk wynika, że problem wykorzystywania dzieci to już prawdziwa plaga, z którą coraz trudniej walczyć. Z danych policji można także wysnuć wniosek, że pedofil najczęściej zna swoją ofiarę - to 80% przypadków. Reszta zboczeńców szuka swej ofiary w sieci, najczęściej zamieszczając na portalach społecznościowych ogłoszenia. I to właśnie z nimi walczy Krzysztof Dymkowski, były motorniczy z Wrocławia, który w 2005 roku wydał prawdziwą wojnę pedofilom.

Wszystko zaczęło się u odwiedzin u znajomej. Zachowanie córeczki kobiety wydało się wówczas motorniczemu bardzo dziwne. Szybka reakcja mężczyzny doprowadziła do brutalnej prawdy - dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez swego ojca. - Normalny facet. Molestował przez 6 lat, dostał 12 odsiadki. Wychodzi za półtora roku. Mam nadzieję, że nigdy go nie spotkam - powiedział o zatrzymanym Krzysztof Dymkowski.

Cała Polska słyszała  o zatrzymaniu doktoranta z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Naukowiec umieścił anons erotyczny na jednym z portali społecznościowych. Na szczęście w porę zareagował Krzysztof Dymkowski, który podając się za nieletnią, umówił się z doktorantem, a potem przekazał go policji. Najnowszy przypadek dotyczy 53-letniego pedofila z Łodzi, który został ujęty w centrum handlowym Tulipan.

- To obowiązek każdego dorosłego. Liczby są porażające – tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy złapałem 24 pedofili. To straszna liczba. Trzeba chronić dzieciaki przed zboczeńcami. Łatwiej jest zapobiegać takim sytuacjom, niż leczyć ich skutki - tak tłumaczył swoją misję Krzysztof Dymkowski w rozmowie z Newsweekiem.

Zobacz też: 53-latek UMÓWIŁ się na seks z 14-latką w Łodzi! Pedofil został zatrzymany

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: