WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Policja odkryła ślady DNA na narkotykach. Należą do kobiety

Policja odkryła ślady DNA na narkotykach. Należą do kobiety

21.02.2015, godz. 02:00
DURCZOK OFIARA SZANTAŻU ?
DURCZOK OFIARA SZANTAŻU ? foto: se.pl

Czy w mieszkaniu, przed którym policja spisała Kamila Durczoka (47 l.), zażywano narkotyki, czy też torebki z ich pozostałością zostały podrzucone, by skompromitować znanego dziennikarza? Obecnie tej sprawie przyglądają się śledczy. I jak się okazuje, na jednej z próbek policjanci odkryli ślady kobiecego DNA.

To "Super Express" jako pierwszy ustalił, że znalezione w apartamencie, w którym podobno przebywał Kamil Durczok, torebki z resztkami białego proszku to narkotyki. Jak się dowiedzieliśmy, na torebkach były nieznaczne ilości amfetaminy i kokainy. Obecnie - jak donosi "Wprost" - na jednej z próbek znaleziono ślady kobiecego DNA. Wciąż jednak nie wiadomo, w jaki sposób te nowe rewelacje mają obciążać znanego dziennikarza.

Definitywnie ma zostać natomiast wyjaśniona sprawa rzekomego mobbingu i molestowania. Poza wewnętrzną kontrolą TVN sprawie przyjrzy się też Państwowa Inspekcja Pracy. Jej kontrola ma się zacząć w nadchodzącym tygodniu.

Zobacz: Kamil Durczok: Chciałbym jeszcze poprowadzić Fakty

- W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN. Od początku przyglądaliśmy się tej sprawie, sprawdzaliśmy, czy były jakieś skargi, czy były wcześniej jakieś kontrole. Zakres kontroli i inne szczegółowe aspekty będą ustalane przez okręgowego inspektora warszawskiego - wyjaśniała Danuta Rutkowska z Państwowej Inspekcji Pracy.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: