WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Kobylin-Borzymy: Przemytnik uciekał pogranicznikom. Rozbił się o dom

Kobylin-Borzymy: Przemytnik uciekał pogranicznikom. Rozbił się o dom

05.07.2017, godz. 12:10
Przemytnik uciekał pogranicznikom. Rozbił się o dom
Przemytnik uciekał pogranicznikom. Rozbił się o dom foto:

Dramatyczny przebieg miał pościg strażników granicznych za wyładowanym kontrabandą osobowym volkswagenem. Przemytnik stracił nagle panowanie nad samochodem i ucieczkę zakończył na ścianie domu. W bagażniku auta przewoził 4 tys. nielegalnych paczek papierosów.

Do zdarzenie doszło wczoraj (4 lipca) na krajowej „ósemce”. W okolicach Jeżewa (woj. podlaskie) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej wytypowali do kontroli drogowej volkswagena passata. Kierowca auta zignorował jednak dawane przez strażników sygnały do zatrzymania i pognał przed siebie na złamanie karku. Pogranicznicy ruszyli za nim. W miejscowości Kobylin-Borzymy uciekinier stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w dom. Przemytnikiem okazał się 43-letni mieszkaniec woj. łódzkiego. W bagażniku volkswagena przewoził blisko 4 tys. paczek papierosów bez znaków akcyzy. Szacunkowa wartości kontrabandy to ok. 54 tys. zł. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem nie tylko za przemyt nielegalnego towaru, ale też za spowodowanie kolizji drogowej.

Zobacz: Wypadek w Piotrowicach na DW 977. Czołowe zderzenie ciężarówki, autobusu i osobówki. 3 osoby ranne

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: