WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ostróda. Kochanek matki zgwałcił i zatłukł jej córkę!

Ostróda. Kochanek matki zgwałcił i zatłukł jej córkę!

29.10.2016, godz. 05:00
Paweł Kicowski/Super Express
foto:

Horror w Ostródzie! Zdzisław Ł. (55 l.), emerytowany komandos, zgwałcił i zamordował Dominikę W. (+21 lat), stażystkę miejscowego sądu. Powód? - Jej matka go rzuciła, więc postanowił się zemścić. Potem pojechał do lasu, wybrał solidne drzewo i powiesił się na gałęzi - relacjonują śledczy.

Czteropiętrowy blok przy ul. Paderewskiego w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). To tu w miniony czwartek o siódmej rano sąsiadów zelektryzował kobiecy krzyk i głuche uderzenia dochodzące z mieszkania na parterze. Niewiele myśląc, zawiadomili policję. Gdy po kwadransie na miejsce przyjechał patrol, w mieszkaniu było cicho jak makiem zasiał. Nikt nie otwierał drzwi, więc policjanci weszli do środka przez uchylone okno balkonowe. W środku odkryli ciało 21-letniej dziewczyny. - Leżała na wersalce z szeroko rozłożonymi nogami, co może świadczyć o gwałcie. Miała obrażenia głowy zadane tępym narzędziem - usłyszeliśmy od jednego ze śledczych.

- Od razu było wiadomo, że to zrobił Zdzisiek - opowiada pan Roman (65 l.), sąsiad zamordowanej. - Widziałem, jak stał pod domem i palił papierosa. Nie miał kluczy do bloku, więc wpuściłem go na klatkę. Miał mętny wzrok, taki szatański...

Zdzisław Ł. (55 l.), emerytowany komandos, był partnerem Bożeny W. (46 l.). Kilka dni temu kobieta rzuciła go i kazała mu się wynosić. Pokornie opuścił mieszkanie, ale w czwartek, gdy Bożena wyszła na 6 rano do pracy, niespodziewanie wrócił na ul. Paderewskiego. - Gdybym wiedział, po co przyszedł, nie wpuściłbym go na klatkę - mówi pan Roman.

- Prawdopodobnie chciał się zemścić, ale dlaczego na córce? - zastanawiają się śledczy.

To pytanie może pozostać bez odpowiedzi, bo morderca popełnił samobójstwo. Tuż po zbrodni wskoczył do samochodu i ruszył w stronę Starych Jabłonek. Tam w lesie wybrał solidne drzewo i powiesił się na gałęzi.

Zobacz także: PIJANI opiekunowie bili dzieci?! Bestialstwo w domu dziecka w Szczecinie

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: