WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Kolejne zwłoki kobiety odnalezione w Radomiu! Ktoś zabił 50-latkę?

Kolejne zwłoki kobiety odnalezione w Radomiu! Ktoś zabił 50-latkę?

10.11.2016, godz. 11:38
Policja, taśma policyjna
foto: EAST NEWS

Policjanci z Radomia odkryli kolejne zwłoki kobiety - tym razem ciało odnaleziono w jednym ze zbiorników wodnych - podaje RMF FM. Na razie nie wiadomo, czy makabryczne odkrycie ma związek z zatrzymanym Sławomira T., który usłyszał zarzut zabójstwa 18-letniej dziewczyny.

Zwłoki 50-letniej kobiety zostały odnalezione przez jednego z przechodniów nad ranem. Przy ciele kobiety, która była ubrana w domową odzież, nie odnaleziono jednak dokumentów, dlatego też cały czas trwa dochodzenie, które pozwoli ustalić tożsamość zwłok. Policja bierze pod uwagę wszystkie scenariusze - również ten, mówiący o tym, że kobieta mogła być ofiarą zabójcy, który przyznał się do zabójstwa 18-letniej kobiety.

Sławomir T. wskazał również miejsce ukrycia innych zwłok - obecnie wiarygodność jego zeznań badają funkcjonariusze. - Tożsamość ofiary nie jest jeszcze ustalona. Zarządzona sekcja zwłok zostanie przeprowadzona niezwłocznie w celu ustalenia czasu i przyczyny zgonu oraz zabezpieczenia materiału biologicznego do badań DNA - powiedziała Małgorzata Chrabąszcz z Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Mężczyna usłyszał już zarzut zabójstwa 18-letniej dziewczyny. Grozi mu dożywocie.

Zobacz: Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: