WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

08.11.2016, godz. 15:52
Policja, taśma policyjna
foto: EAST NEWS

W Radomiu odnaleziono zwłoki kobiety, która zaginęła kilka miesięcy temu - jak ustalili dziennikarze RMF FM, kobieta mogła paść ofiarą tego samego mordercy, który zabił 18-letnią mieszkankę Radomia. Czy w mieście grasował seryjny morderca?

W sobotę, 5 listopada jeden ze spacerowiczów natknął się na zwłoki kobiety. Jak się później okazało, ofiarą była 18-letnia mieszkanka Radomia. Policjanci nie wykluczają, że było to morderstwo na tle seksualnym. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty związane z makabrycznym odkryciem. Jak podaje RMF FM, na terenie Radomia odkryto kolejne zwłoki kobiety. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy radia, ofiarę mógł zamordować ten sam mężczyzna, który podejrzewany jest o zabójstwo 18-latki. Zwłoki kobiety, które udało się odnaleźć to prawdopodobnie osoba, która zaginęła kilka miesięcy temu w Radomiu. Oficjalnie policja nie komentuje tych doniesień.

Czy odnalezienie zwłok kolejnej kobiety w Radomiu oznacza, że w mieście grasował seryjny morderca? Zapewne praca prokuratury już wkrótce przybliży nas do poznania prawdy w tej sprawie.

Czytaj: Zwłoki dziewczyny w lesie pod Radomiem. Wiadomo, kim była

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: