WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Komornik OGOŁOCI mieszkanie kobiety bez długów?! Absurd w Pabianicach

Komornik OGOŁOCI mieszkanie kobiety bez długów?! Absurd w Pabianicach

17.10.2016, godz. 11:33
Komornik ukradł nam dom
foto: Jupiterimages

Pani Monika z Pabianic może stracić meble i wyposażenie swojego mieszkania, przez długi jego poprzedniej właścicielki! Komornik grozi, że wkrótce wkroczy do mieszkania pani Moniki, aby uregulować dług. Kobieta wraz ze swoją matką są bezradne i proszą o pomoc ministra Ziobrę.

Pani Teresa w zeszłym roku kupiła mieszkanie swojej córce w Pabianicach. Przed zakupem oczywiście sprawdzała, czy mieszkanie nie jest zadłużone. Hipoteka na szczęście była czysta. Córka pani Teresy, pani Monika po kilku miesiącach znalazła w swojej skrzynce pocztowej otwartą kopertę. kiedy do niej zajrzała, znalazła pismo z kancelarii prawnej we Wrocławiu z informacją, że poprzednia lokatorka ma zadłużenie w wysokości 5 tysięcy złotych. Jak się potem okazało sprawa trafiła do komornika przy Sądzie Rejonowym w Pabianicach i jeśli dług nie zostanie uregulowany do 30 września, to nastąpi postępowanie komornicze w... mieszkaniu pani Moniki.

Kobiety interweniowały we wrocławskiej firmie i u komornika, jednak bezskutecznie.  - Komornik powiedział mi, że może wejść do mieszkania córki i wcale nie musi o tym informować. Dodał, że aby tego dokonać wystarczy mu towarzystwo ślusarza i policjanta - mówi pani Teresa w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim. Pani Teresa poprosiła o pomoc zwróciła się do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Zobacz: Zbąszyń. Opiekunki ze żłobka zostawiły DZIECKO w parku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: