WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Kompletnie pijana matka urodziła pijaną dziewczynkę w Ostrowie Wielkopolskim!

Kompletnie pijana matka urodziła pijaną dziewczynkę w Ostrowie Wielkopolskim!

18.08.2016, godz. 08:40
Noworodek
foto: EAST NEWS

3,7 promila alkoholu miała matka, która urodziła dziecko w swoim domu w Ostrowie Wielkopolskim. Co najbardziej bulwersujące, urodzona dziewczynka miała 1,7 promila alkoholu - opisuje portal Fakty Kaliskie. Po przetransportowaniu do szpitala, kobieta uciekła z placówki razem ze swoim partnerem.

Kobieta urodziła dziewczynkę w swoim domu 11 sierpnia. Jak się później okazało, 32-latka miała 3,7 promila alkoholu we krwi. Na świat pijane przyszło również dziecko - urodzona dziewczynka miała 1,7 promila alkoholu we krwi. Po interwencji mieszkańców, kobieta została przetransportowana do szpitala, skąd potem uciekła razem ze swoim partnerem. - Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie narażenia - i to przez osobę, na której ciążył obowiązek opieki - małoletniej pokrzywdzonej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - powiedział portalowi Fakty Kaliskie rzecznik prasowy ostrowskiej prokuratury. Kobieta może trafić na 5 lat do więzienia.

Wiadomo, że urodzona dziewczynka czuje się dobrze, choć waży zaledwie 1,7 kg. Dziecko przyszło na świat w 8. miesiącu ciąży.

Zobacz: Kilkutygodniowe NIEMOWLĘ zmarło w Łodzi. Matka była kompletnie pijana!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: