WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Pogoda na koniec świata ma być ładna. To SPISEK RZĄDU?

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Pogoda na koniec świata ma być ładna. To SPISEK RZĄDU?

14.12.2012, godz. 18:18
Koniec świata 2012
Czyżby to był budżet uchwalony niedawno przez polski Sejm? Budżet na rok 2013? Mamy nadzieję, że nie uwzględniono w nim końca świata... foto: iNTERNET

Za tydzień koniec świata! Na razie nic nie zwiastuje rychłego armagedonu - zwłaszcza, że pogoda w dniu 21 grudnia 2012 ma być całkiem... ładna! A może to tylko zmyłka? Meteorolodzy zapowiadają ładny dzień, by uśpić naszą czujność? Może prognoza pogody to kolejny spisek rządu, by z nas zakpić? Opinie sa podzielone.

W dniu 21.12.2012 ma nadejść koniec świata. Jednak na razie nic nie zwiastuje katastrofy - nawet prognoza pogody przewiduje, że ma być ładnie! Może opublikowanie prognozy pogody na dzień,w którym nasz świat ma się zakończyć jest tylko kolejnym spiskiem rządu, który stara się nas uspokoić? Prognoza pogody jest, ma być ładnie, zatem będziemy spokojni, a śmierć przyjdzie znienacka. Obędzie się bez paniki, a politycy na spokojnie ukryją się w specjalnym bunkrze...

Cóż, nawet jeżeli ta teoria jest prawdą i tak nic nie zrobimy. Nie mamy dowodów! A tymczasem przeczytajcie prognozę pogody na koniec świata 2012:

na północy Polski słonecznie, z lekkimi zachmurzeniami. Najzimniej na Suwałkach (-10), w Olsztynie i Gdański -3 stopnie Celsjusza, w Koszalinie 0, w Szczecinie -1.

na południu Polski słonecznie, mogą pojawić się lekkie zachmurzenia. -3 w Rzeszowie, -2 w Krakowie, Katowice, Wrocław i Opole -3.

na wschodzie kraju słonecznie, choć mroźno -6 w Lublinie, -5 w Białymstoku.

na zachodzie nieco cieplej, choć termometru dalej pokażą temperaturę ujemną. -2 w Zielonej Górze, -3 we Wrocławiu, -4 w Poznaniu.

w centrum Polski słonecznie, choć mogą się pojawić lekkie zachmurzenia. -3 w Warszawie, Łodzi i Kielcach, -2 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej: Koniec świata przyjdzie znienacka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: