WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zamach w Polsce ZWIASTUJE ARMAGEDON?

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zamach w Polsce ZWIASTUJE ARMAGEDON?

20.11.2012, godz. 18:41
Se.pl: Koniec świata 2012, tsunami
foto: EAST NEWS

Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Co się wtedy stanie? Nastąpi przebiegunowienie Ziemi a wraz z nim liczne kataklizmy. A czy nieudana próba zamachu na polski rząd może świadczyć, że koniec świata nadciąga?

Koniec świata zapowiadać ma kalendarz Majów kończący się 21 grudnia 2012, proroctwo Oriona wieszczące przebiegunowienie Ziemi, wielu jasnowidzów, tsunami w USA, walki w Strefie Gazy.... Może i udaremniony zamach na polski rząd ma świadczyć o końcu świata?

Jak myślicie, co może świadczyć o końcu świata? Wyprzedaż w Media Markt zorganizowana na ostatni dzień życia na Ziemi? A może rumpolog jest w stanie przewidzieć koniec świata?

Czytaj też: Rumpolog wróży z pośladków: Koniec świata nadchodzi!

Jak wiemy 21 grudnia na Ziemię mają spaść globalne katastrofy związane z przebiegunowieniem Ziemi. Ogromne fale tsunami, powodzie, zlodowacenie na obszarach dotąd gorących - wszystko to nas czeka. NASA stanowczo zaprzecza doniesieniom o końcu świata, podobnie jak większa część naukowców. Ale są i tacy, którzy w koniec świata wierzą. I będą szukać ratunku... Przezorny zawsze ubezpieczony!

Czytaj więcej: KONIEC ŚWIATA 2012 - kto przeżyje, jakie mamy szanse?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: