WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zostało niewiele czasu do końca świata

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012: Zostało niewiele czasu do końca świata

05.11.2012, godz. 20:58
Koniec świata już za 350 dni
foto:

Koniec świata ma nadejść już wkrótce, 21 grudnia 2012 roku. Kataklizmy zniszczą cały dorobek cywilizacyjny, zdziesiątkują populację, ale nie zniszczą Ziemi. Nie w całości. Niektóre regiony ocaleją i zaczną budować kolejny, rzekomo lepszy, świat.

Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Wedle kalendarza Majów oraz proroctwa Oriona na Ziemię mają spaść liczne kataklizmy związane z przebiegunowieniem naszej planety. na Słońcu dojdzie do szeregu eksplozji, których pole magnetyczne będzie o wiele większe od ziemskiego pola energetycznego. W związku z tym bieguny zamienią się miejscami!

W wyniku przebiegunowienia Ziemię czekają kataklizmy - zlodowacenia, fale tsunami, zmiana klimatu. W dodatku wzmożone będzie promieniowanie słoneczne. Co ciekawe kalendarz Majów kończy się właśnie 21 grudnia 2012 roku. Majowie wierzyli w cykliczność czasu, wedle ich wierzeń po czwartym świecie (który aktualnie trwa) ma nadejść piąty świat (trwający wiecznie). Wynika z tego, że nie cała nasza planeta ulegnie zniszczeniu. Pewne rejony ocaleją, ale jakie?

To dobre pytanie - podobno proroctwo ze wszystkimi danymi (m.in. informacją o bezpiecznych miejscach na Ziemi) znajdują się w Egipcie u stóp Sfinksa.

Czytaj więcej: Koniec świata 2012 - czy koniec świata nadejdzie 21 grudnia 2012?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: