WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Konrad S. UJĘTY! Dziękuje POLICJI i internautom se.pl

KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Konrad S. UJĘTY! Dziękuje POLICJI i internautom se.pl

08.08.2012, godz. 11:35
KRZYSZTOF RUTKOWSKI BLOG: Konrad S. UJĘTY! Dziękuje POLICJI i internautom se.pl
foto: Super Express

Piszę, żeby się pochwalić. Biuro Rutkowski we współpracy z policją z Bytomia przeprowadziło wzorcową akcję zatrzymania poszukiwanego europejskim listem gończym Konrada S. Wy drodzy internauci też macie w tym swój udział. Dzięki informacjom od Was udało się zlokalizować tego bandziora.

Konrad S (45 l.) był poszukiwany europejskim listem gończym za porwanie dziecka. Był równiez poszukiwany w Polsce, ponieważ nie stawił się do zakładu karnego gdzie miał odsiedzieć swoje za gwałt. Udało się nam go nakryć bladym świtem w domu w Butomiu. Ukrywał się w jednym z mieszkań, ale gdy zorientował się co go czeka uciekł na strych. Tam został zatrzymany.

Chciałem bardzo podziękować policjantom z Komenty Miejskiej w Butomi. To oni razem z Biurem Rutkowski dokonywali zatrzymania - dodajmy wzorcowego zatramania. Odnaleziono również dziecko, które Konrad S. uprowadził. To zamyka tę sprawę.

Na koniec piękne dziękuję dla internautów se.pl, tych którzy czytają mojego bloga, ale nie tylko. To dzięki wam udało sie schwytać Konrada S. To Wy przekazaliście moim ludziom informacje dotyczące miejsca pobytu poszukiwanego.

Pozdrawiam, do usłyszenia...

Krzysztof Rutkowski

autor: Krzysztof Rutkowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: