WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Krzysztof Rutkowski blog. Kto zabił rowerzystę - kolejna trudna sprawa detektywa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski blog. Kto zabił rowerzystę - kolejna trudna sprawa detektywa Rutkowskiego

20.02.2014, godz. 16:36
Detektyw Krzysztof Rutkowski
foto: rutkowski.patriot24.net

Krzysztof Rutkowski spotkał się w czwartek 20 lutego w Koszalinie z dziennikarzami  na specjalnej konferencji poświęconej sprawie tragicznego wypadku z 30 stycznia. Doszło do niego na drodze wojewódzkiej 203 między Iwięcinem a Suchą Koszalińską. Nieznany sprawca potrącił samochodem rowerzystę i uciekł. Rowerzysty, niestety, nie udało się uratować. Policji do tej pory nie udało się namierzyć kierowcy samochodu. Detektyw Rutkowski zdecydował się pomóc w zlokalizowaniu sprawcy wypadku, jak sam podkreśla - za darmo.

30 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 203 między Iwięcinem a Suchą Koszalińską nieznany sprawca potrącił samochodem rowerzystę. Mężczyzna zbiegł z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanemu żadnej pomocy. Policji do dziś nie udało się go znaleźć.

Rodzina zmarłego mężczyzny z prośbą o pomoc zgłosiła się do Krzysztofa Rutkowskiego, który zgodził się zająć sprawą, nie pobierając żadnych opłat.

– Nie są to zamożni ludzie, dlatego zdecydowałem się pomóc im za darmo- powiedział w rozmowie z Se.pl detektyw Rutkowski.

W związku ze sprawą, w czwartek 20 lutego odbyła się konferencja w hotelu Gromada w Koszalinie, na której detektyw zaapelował o pomoc w namierzeniu sprawcy wypadku. Poinformował również, że za wskazanie sprawcy ustalona została nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych.

- Zrobimy wszystko by odnaleźć człowieka, który odpowiada za śmierć rowerzysty - zapewnił detektyw.


Zobacz też: Krzysztof Rutkowski blog. Świat przestępczy, motyw zemsty, duże pieniądze - kolejna trudna sprawa detektywa Rutkowskiego

W czasie rozmowy z Se.pl detektyw Rutkowski poinformował również o kolejnej dużej sprawie, której ma zamiar się podjąć. Chodzi o kradzież transportu ubrań o wartości około miliona złotych! O szczegółach poinformujemy już jutro!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: