WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Krzysztof Rutkowski blog. Uwaga! Złodzieje podszywający się pod legalne firmy transportowe kradną towar z ciężarówek

Krzysztof Rutkowski blog. Uwaga! Złodzieje podszywający się pod legalne firmy transportowe kradną towar z ciężarówek

07.03.2014, godz. 17:42
Krzysztof Rutkowski tłumaczy się z modelki
foto:

Dzisiaj prowadzimy działania mające na celu wykrycie złodziei, którzy kradli towar załadowany na samochód ciężarowy jadący do magazynów "Stokrotki". Do kradzieży doszło dnia 02.03.2014 roku.

 

Coraz częściej dochodzi do przestępstw, gdzie oszuści kontaktują się tylko i wyłącznie drogą mailową dając świadczenia na transport towaru. Złodzieje podszywają się pod legalną firmę, co dodaje im wiarygodności i rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Jednak na koniec dochodzi do rozczarowania, ponieważ transportowany towar w bardzo dziwny sposób znika. Zaś kontakt z rzekomym usługodawcą urywa się.
Bądźcie ostrożni prowadząc interesy internetowe. Pamiętajcie, aby zawsze dogłębnie sprawdzać firmy świadczące usługi w sieci. Nawet te najbardziej znane.
Choć stale jestem w rozjazdach i prowadzę wiele spraw na raz, każdą wolną chwilę staram się spędzać z Krzysiem. Ostatnio wykorzystując piękną, słonczeną pogodę i moją obecność w Łodzi, wybraliśmy się z Mają i Juniorem na jego pierwszy spacer.
Jestem niesamowicie dumny z syna! To świetny facet i rośnie jak na drożdżach :)

 

Coraz częściej dochodzi do przestępstw, gdzie oszuści kontaktują się tylko drogą mailową, dając świadczenia na transport towaru. Złodzieje podszywają się pod legalną firmę, co dodaje im wiarygodności i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jednak na koniec dochodzi do rozczarowania, ponieważ transportowany towar w bardzo dziwny sposób znika. Zaś kontakt z rzekomym usługodawcą urywa się. Bądźcie ostrożni prowadząc interesy internetowe. Pamiętajcie, aby zawsze dogłębnie sprawdzać firmy świadczące usługi w sieci. Nawet te najbardziej znane.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski blog. Ksiądz szantażował 33-letniego siedlczanina i wysyłał mu erotyczne SMSy!

Choć stale jestem w rozjazdach i prowadzę wiele spraw na raz, każdą wolną chwilę staram się spędzać z Krzysiem. Ostatnio wykorzystując piękną, słonczeną pogodę i moją obecność w Łodzi, wybraliśmy się z Mają i Juniorem na jego pierwszy spacer. Jestem niesamowicie dumny z syna! To świetny facet i rośnie jak na drożdżach :)

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: