WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska News, który wstrząsnął Wągrowcem! Ksiądz trafił do lekarza po zabawianiu się WIBRATOREM?! Urządzenie utknęło...

News, który wstrząsnął Wągrowcem! Ksiądz trafił do lekarza po zabawianiu się WIBRATOREM?! Urządzenie utknęło...

04.04.2014, godz. 10:54
Ksiądz z wibratorem
foto: SHUTTERSTOCK

Jak sugeruje wągrowiecki portal „naszemiasto.pl”, jeden z miejscowych wikariuszy mógł trafić do lekarza po zabawianiu się w nocy wibratorem! Informacja przekazywana z ust do ust wstrząsnęła tym wielkopolskim miastem. Według relacji, narzędzie rozkoszy utknęło podczas tych nieczystych praktyk... Czy rzeczywiście tak było?

 

Jak podaje wągrowieckie "naszemiasto.pl" o tym nietypowym i skandalicznym wydarzeniu poinformowali media sami mieszkańcy Wągrowca.

- Jeden z kapłanów z wągrowieckiej parafii trafił do lekarza, po tym jak w nocy zabawiał się... wibratorem - portal cytuje ich słowa.

Według informacji powtarzanych przez mieszkańców duchowny miał tak się zapędzić podczas nocnych igraszek, że wibrator utknął!

Zobacz też: KSIĄDZ Sławomir Kostrzewa z Wolsztyna: W ludzikach LEGO jest szatan!

Być może ta plotka byłaby mniej wiarygodna gdyby nie fakt, że we wszystkich opowieściach różnych mieszkańców pojawiała się ta sama wągrowiecka parafia. Dziennikarze z Wągrowca postanowili więc to sprawdzić i zadzwonili na rzeczoną parafię.

- To nie jest sprawa gazety. Nie będę o tym rozmawiał - zakończył rozmowę proboszcz parafii, w której miało dojść do zdarzenia po czym pośpiesznie odłożył słuchawkę.

Podejrzane?

Polub Se.pl na Facebooku

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: