WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 66-letni Jacek ze wsi pod Izbicą kupił dom aby się w nim zabić

66-letni Jacek ze wsi pod Izbicą kupił dom aby się w nim zabić

23.11.2016, godz. 05:00
KUPIŁ DOM ABY SIĘ W NIM ZABIĆ
KUPIŁ DOM ABY SIĘ W NIM ZABIĆ foto:

To okropne. 66-letni Jacek G. kupił dom na wsi pod Izbicą (woj. lubelskie) tylko po to, aby popełnić w nim samobójstwo! Starannie się do tego przygotował: ściany pomalował na czarno, szyby w oknach zakrył czarną folią, a sam włożył białą albę. Do pokoju, w którym postanowił umrzeć, doprowadził rurę podłączoną do silnika spalinowego. Zabił go czad.

Od kilku dni w małym Stryjowie pod Izbicą nie mówi się o niczym innym. Nic dziwnego, bo okoliczności śmierci Jacka G. są więcej niż straszne.

- Nikt tak naprawdę go nie znał. Niespełna rok temu kupił stary dom w centrum wsi i wziął się do remontu - opowiadają ludzie. Posesja, którą Jacek B. znalazł za pośrednictwem portalu internetowego, od kilku lat stała pusta. Kosztowała nieco ponad 20 tys. zł. Mężczyzna pojawił się tam zaledwie kilka razy. Pochodził spod Warszawy, był budowlańcem. - Trzymał się z ludźmi na dystans. Dzień dobry i tyle - dodają mieszkańcy.

Budzące grozę okoliczności tragedii potwierdzają śledczy. - 16 listopada rodzina mężczyzny powiadomiła nas, że mógł on się targnąć na swoje życie. Skąd wiedzieli? Jacek G. na kilka dni przed śmiercią wysłał im list, w którym poinformował ich o kupnie domu i o tym, po co to zrobił - mówi Piotr Wasilewski z policji w Krasnymstawie.

Kiedy mundurowi weszli do domu, Jacek G. już nie żył. Leżał w dużym pokoju wyścielonym czarną folią. Przez zakryte okna nie dostawało się światło. Mrok rozświetlała jedynie lampa w kształcie świecy. Denat miał na sobie białą albę. W sąsiednim pomieszczeniu stała lada chłodnicza, na której widniał ciąg cyfr. Okazało się, że to numer PESEL samobójcy. Tam też stał silnik spalinowy, połączony rurą z pomieszczeniem, w którym leżało ciało.

Zobacz: Sprawa Ewy Tylman. Brat zabrał głos w sprawie procesu! Zobacz, co powiedział

Źródło: X-NEWS
tagi: Czad Lubelskie
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: