WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Leasing samochodów to świetny patent na firmowe auto!

Leasing samochodów to świetny patent na firmowe auto!

22.09.2014, godz. 12:30
Bank Zachodni WBK Leasing
foto:

Większość firm, niezależnie od profilu działalności i etapu rozwoju, musi inwestować w nowoczesne pojazdy i maszyny. To często wydatek ponad możliwości budżetowe przedsiębiorstwa. Dlatego Bank Zachodni WBK oferuje atrakcyjne oferty leasingu samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn i urządzeń. To realne wsparcie dla przedsiębiorców z sektora SME.

Bank nie jest dziś jedynie dostarczycielem kapitału. Dla przedsiębiorców staje się konkurencyjny, jeżeli jest również doradcą w prowadzeniu interesów. Liczy się forma partnerstwa biznesowego, potrzebna jest pomoc w zarządzaniu i wspieranie rozwoju firmy. Dlatego Grupa Kapitałowa Banku Zachodniego S.A. stara się wyróżniać na tle konkurencji i wspierać swoich klientów kompleksową obsługą. Od najnowocześniejszych produktów bankowych, przez szkolenia i mentoring, po atrakcyjną ofertę leasingową spółki BZ WBK Leasing. Szczególnie ta ostatnia opcja, zarówno przy startującej, jak i rozwijającej się już firmie jest niezwykle ważna. To praktyczne wsparcie dla biznesmenów, z których wielu potrzebuje nie tylko samochodów osobowych i dostawczych, ale również najnowocześniejszych urządzeń i maszyn.

BZ WBK Leasing ma już 15-letnie doświadczenie na rynku finansowania inwestycji w Polsce i jest obecnie najdynamiczniej rozwijającą się firmą oraz jednym z najbardziej uniwersalnych graczy na tle całej branży leasingowej.

LEASING POJAZDÓW I MASZYN

Leasing jest uniwersalną formą finansowania inwestycji w oparciu o umowę, na podstawie której w pełni dysponujemy przedmiotem leasingowanym nie będąc jej właścicielem. Dopiero po zakończeniu umowy możemy nabyć przedmiot na własność. Rodzi to wiele pozytywnych konsekwencji dla firm. Leasing jest przede wszystkim korzystniejszy podatkowo niż kredyt. W koszty uzyskania przychodu można wliczyć całą opłatę wstępną oraz wszystkie raty leasingowe. Istnieje też możliwość doliczania ubezpieczenia do rat leasingu. Dodatkowo, dzięki zabezpieczeniu inwestycji przez własność środka, wkład własny potrzebny do jej finansowania jest zdecydowanie mniejszy niż w przypadku kredytów bankowych.

Także procedura przyznania leasingu jest uproszczona, a sama formuła finansowania jest dostępna również dla nowych firm, bez zdolności kredytowej. Spółka dba o to, by czas potrzebny do zawarcia umowy leasingowej był skrócony do niezbędnego minimum. W ramach procedur uproszczonych, w wybranych obszarach nawet dla nowo założonych firm, wymogiem koniecznym przy podpisywaniu umowy leasingowej są dokumenty rejestrowe związane z prowadzoną działalnością, a więc zaświadczenie o REGON, zaświadczenie o nadaniu NIP, KRS oraz umowa spółki cywilnej (tylko w przypadku spółek prawa handlowego).

W przypadku tych procedur nie są wymagane od klientów dokumenty finansowe, a jedynie oświadczenia. Szeroka oferta usług dodatkowych w BZ WBK Leasing pozwala zminimalizować lub wykluczyć w całości ryzyko inwestycji lub zwiększyć wygodę korzystania z usług leasingowych. Przykładowo klienci BZ WBK Leasing mogą korzystać z ubezpieczeń GAP nie tylko dla pojazdów, ale wszystkich maszyn i urządzeń, chroniąc się przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia środka trwałego czy też z ubezpieczenia Bezpieczna Rata, zapewniającego spłatę rat w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń. W przypadku BZ WBK Leasing klienci mogą otrzymać również m.in. wygodne karty paliwowe gwarantujące bezgotówkowe zakupy na stacjach benzynowych.

ATUTY LEASINGU BZ WBK:

  • Szybkość – dzięki maksymalnie uproszczonym procedurom decyzja wydawan jest nawet w 6 godzin, nie wymagane są dokumenty finansowe, a na podpisanie umowy do firmy przyjeżdża przedstawiciel BZ WBK;
  • Pewność i bezpieczeństwo – gwarantują przejrzyste, partnerskie zapisy umów leasingowych;
  • Kompleksowość – finansowanie wszystkich pojazdów i maszyn.

FINANSOWANIE DLA SEKTORA AGRO

BZ WBK Leasing od lat wspiera rozwój polskiego rolnictwa poprzez partnerskie podejście do klientów. Dzięki rozbudowanej sieci dostawców i wyspecjalizowanej sprzedaży BZ WBK Leasing może być blisko aktualnych potrzeb inwestycyjnych rolnika i zaoferować mu specjalne, szyte na miarę rozwiązania w postaci atrakcyjnego finansowania dowolnego specjalistycznego sprzętu. Klienci sektora rolnego mogą liczyć na kompleksową ofertę finansowania maszyn i sprzętu rolniczego obejmującą pożyczkę, leasing oraz pakiety ubezpieczeniowe gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.

Spółka finansuje szerokie spektrum maszyn i urządzeń – ciągniki, przyczepy rolnicze, kombajny, siewniki i rozsiewacze, agregaty uprawowe, pługi, brony, prasy, suszarnie, roboty udojowe oraz automaty do zdawania paszy. Szybki dostęp do usług finansowych i fachowe doradztwo zapewnia sieć doradców agrobiznesu na terenie całej Polski, przygotowanych i ukierunkowanych wyłącznie na współpracę z klientami branży rolnej. Szybkość realizacji transakcji jest zapewniona również przez procedury.

Zdolność kredytowa w BZ WBK Leasing jest oceniana na podstawie wywiadu z rolnikiem oraz dokumentów nakazu płatniczego podatku rolnego i polisy ubezpieczeniowej. Dlatego wszystkie formalności można załatwić w ciągu jednego dnia. Przykładowo formuła pożyczki na maszyny oraz sprzęt rolniczy przy udziale własnym od 0 proc. i bez prowizji pozwala na skorzystanie z dotacji unijnych. Spłata pożyczki może być rozłożona na maksymalny okres wynoszący aż 10 lat. Terminy rat są tak dopasowane, aby zapewnić klientom najdogodniejszą formułę rozliczenia, np. poprzez: spłaty miesięczne, kwartalne, półroczne czy nawet sezonowe, co pozwala na dopasowanie ich do cyklu produkcyjnego w gospodarstwie (zbiory, skup żywca).

KORZYŚCI DLA PRZEDSIĘBIORCY TO:

  • Szybka i profesjonalna obsługa;
  • Kompleksowa oferta – szeroka gama maszyn i urządzeń rolniczych we współpracy z największymi producentami;
  • Sprawdzony partner – BZ WBK Leasing od 8 lat znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych finansujących rolnictwo;
  • Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa.


OFERTA LEASINGOWA BZ WBK

DANIEL MROZEK, dyrektor ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w BZ WBK Leasing S.A.

BZ WBK Leasing dzięki swojej ofercie skierowanej do wybranych grup zawodowych oraz klientów szukających niestandardowych rozwiązań finansowych spełnia ich najwyższe wymagania, niezależnie od skali ich działania oraz potrzeb dotyczących przedmiotu leasingu. Firma specjalizuje sie w finansowaniu szerokiego spektrum środków trwałych, od pojazdów i środków transportu, przez specjalistyczne maszyny i urządzenia, po nieruchomości i sprzęt IT. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe. Dzięki skali swojego działania i rozbudowanej strukturze może je oferować zarówno klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorcom, jak i dużym firmom i korporacjom.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: