WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Łeba: Poszukiwania 11-latki. Weszła do morza z tatą pomimo czerwonej flagi

Łeba: Poszukiwania 11-latki. Weszła do morza z tatą pomimo czerwonej flagi

07.08.2016, godz. 19:44
Łeba
Łeba foto: AKPA

W Łebie 7 sierpnia podczas kąpieli w morzu zaginęła 11-latka. Dziewczynka weszła do wody wraz z tatą i bratem, pomimo czerwonej flagi, oznaczającej zakaz kąpieli. Poszukiwania trwały od godziny 16 do późnych godzin wieczornych. Około godziny 21 przerwano akcję, która ma zostać wznowiona w poniedziałek rano.

7 sierpnia na plaży w Łebie obowiązywał zakaz kąpieli. Czerwona flaga przestrzegała plażowiczów przed wchodzeniem do morza. Mimo tego, mężczyzna z dwójką dzieci zdecydował się na kąpiel we wzburzonych falach. Tuż po wejściu do Bałtyku porwał ich silny prąd. Wtedy do akcji wkroczyli ratownicy. Wyciągnęli mężczyznę oraz jego 12-letniego syna. Na plaży rozpoczęto akcję reanimacyjną mężczyzny. 12-latek z wody został wyciągnięty przytomny. Po godzinie 16 rozpoczęły się poszukiwania 11-latki, które około godziny 21 zostały zakończone.  Dziewczynki nie odnaleziono. Akcja poszukiwawcza zostanie wznowiona w poniedziałek rano.

Tego samego dnia zakaz kąpieli zignorował również mężczyzna w Ustce. Również z dwójką dzieci wszedł do morza. Jego 7-letnia córka zaginęła. W Ustce trwa akcja poszukiwawcza.

ZOBACZ: Morderstwo Klaudii i Patrycji - zakończono sekcję zwłok

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: