WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska LOTTO, WIELKA KUMULACJA - KTO WYGRAŁ: Szczęściaż z GDYNI może sobie kupić dom Jacksona

LOTTO, WIELKA KUMULACJA - KTO WYGRAŁ: Szczęściaż z GDYNI może sobie kupić dom Jacksona

11.02.2012, godz. 04:00
Może sobie kupić dom Jacksona
foto:

W czwartkowym losowaniu Lotto szczęśliwiec z Gdyni jako jedyny w całym kraju trafił szóstkę i zgarnął rekordową kwotę w historii polskich gier losowych - 33 787 496 złotych.

Prawie 34 miliony złotych - od takiej kwoty może zakręcić się w głowie. Co musi czuć osoba, która trzymając w ręku kupon, sprawdza swoje numery i okazuje się, że wszystkie po kolei zgadzają się z tymi wylosowanymi przez maszynę? I przede wszystkim - kim jest najszczęśliwszy polski lottomilioner, który postawił na liczby 9, 12, 17, 23, 28 i 49?

Te pytania zadaje sobie teraz cały kraj. Ale wiadomo tylko tyle, że świeżo upieczony bogacz zagrał metodą na chybił trafił w gdyńskiej kolekturze przy ul. Unruga 5, na blokowym osiedlu Obłuże.

- Przed losowaniem ludzie ustawiali się u mnie w długiej kolejce - mówi Hanna Radziejewska (55 l.), która sprzedała szczęśliwy los. - Przychodzą głównie mieszkańcy Obłuża. Są też stali klienci i mam nadzieję, że szczęście uśmiechnęło się do kogoś z nich. Jeszcze się z nimi nie widziałam, więc nie wiem, czy wygrali - dodaje. Jak zmieni się życie rekordzisty? Jego możliwości są ogromne. Na pewno nie musi pracować do końca życia i może żyć z gigantycznych odsetek.

A jeśli lottomilioner jednak zechce szybko przehulać wszystkie pieniądze, to na przykład może się zdecydować na rezydencję po Michaelu Jacksonie, którą władze Kalifornii wyceniły na kwotę zbliżoną do czwartkowej wygranej. Albo może się zdecydować na odrzutowce, jachty i luksusowe samochody. Życie jak w Madrycie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: