WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl wiadomości polska Makabryczna sprawa z Kaszub. Mirosław M. zmuszał córkę do seksu oralnego [NOWE FAKTY]

Makabryczna sprawa z Kaszub. Mirosław M. zmuszał córkę do seksu oralnego [NOWE FAKTY]

21.06.2017, godz. 11:46
Pedofil, dziecko
Pedofil w Sieradzu foto: Archiwum

Od kilku dni głośna jest makabryczna sprawa tzw. polskiego Fritzla, który więził, gwałcił i głodził swoją żonę. Nie oszczędzał też kilkuletnich córek, które molestował seksualnie. W czasie dzisiejszego procesu wyszły na jaw kolejne szokujące fakty jakoby Mirosław M. miał zmuszać 4-letnią córkę do seksu oralnego.

Sprawa jest o tyle bulwersująca, że bestia została skazana dopiero 7 lat po tym, jak zaczął znęcać się nad rodziną. Wcześniej nikt, łącznie z prokuraturą i lekarzem, nie chciał uwierzyć kobiecie w to co przechodzi. A przeszła prawdziwe piekło. Mąż więził ją przez dwa lata w piwnicy, karmił jedynie chlebem i wodą. Bił i związywał ręce nakazując kobiecie jeść z podłogi. Aby tego było mało, zwyrodnialec zapraszał do piwnicy kolegów, którzy mieli gwałcić jego żonę za co płacili mu po 20 zł. Nie oszczędzał też córek, które musiały patrzeć na krzywdę matki. Młodszą związywał i zaklejał usta taśmą, kiedy krzyczała za mamą. Starszą molestował.

W czasie dzisiejszego ogłoszenia wyroku na jaw wyszły kolejne szokujące szczegóły. Mirosław M. został również oskarżony za molestowanie seksualne nieletnich. Miał on dotykać obydwie córki w miejscach intymnych, a starszą, 4-letnią Liliannę zmuszał do seksu oralnego.

Mirosław M. został skazany na 25 lat więzienia m.in za za znęcanie się nad rodziną, wielokrotne gwałty ze szczególnym okrucieństwem, umożliwienia gwałcenie osobom trzecim, molestowanie nieletnich i zagłodzenie na śmierć psa.

Zobacz: Sprawa polskiego Fritzla, który więził i głodził żonę. Prokuratura odpowie za bierność?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: