WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Makabryczny wypadek motocyklisty koło Siedlec [ZDJĘCIA]

Makabryczny wypadek motocyklisty koło Siedlec [ZDJĘCIA]

10.08.2016, godz. 07:00
PAWEŁ ROZTRZASKAŁ SIĘ NA NOWYM MOTOCYKLU.
foto: Super Express

Piotr T. (+29 l.) z Topórka (woj. mazowieckie) lubił szybką jazdę. Dlatego niedawno kupił motocykl marki Honda. Wierzył też w swoje umiejętności i być może ta pewność siebie go zgubiła. Zginął na obwodnicy Siedlec, kiedy uderzył w tył samochodu osobowego.

Ścigacz o pojemności 600 cm sześciennych i mocy 110 koni palił gumy na asfalcie. Piotr  T. wjechał nim na obwodnicę. Równa jak stół, prosta droga i słoneczna pogoda sprzyjały szybkiej jeździe. Przed motocyklistą znacznie wolniej sunęło kilka aut. Piotr postanowił wykorzystać moc drzemiącą w jego czterocylindrowym silniku, zaczął je wyprzedzać. Nagle drogę zajechał mu ford, który skręcał w lewo. Motocyklista nie zdążył zahamować. Uderzył w tył auta. Honda przewróciła się na jezdnię. Obok niej spadł Piotr T. Na miejscu szybko pojawiła się ekipa karetki pogotowia. Lekarz i ratownicy przez pół godziny reanimowali motocyklistę. Masaż serca, intubacja i elektrowstrząsy nie pomog-ły. Piotr T. zmarł.

Zobacz: Morze wyrzuciło ciało 11-latki, która zaginęła wczoraj w Łebie

Według świadka kierujący motorem wyprzedzał z dużą szybkością szpaler samochodów. - Wyjaśniamy okoliczności wypadku. W tej chwili nie możemy jeszcze przesądzać, który z użytkowników drogi zawinił - informuje podinsp. Jerzy Długosz z KMP w Siedlcach.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: