WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska MAKABRYCZNY WYPADEK w Augustowie. Nie żyje dwóch kierowców

MAKABRYCZNY WYPADEK w Augustowie. Nie żyje dwóch kierowców

14.10.2016, godz. 15:51
Wypadek pod Augustowem 2
foto: Straż Pożarna

Śmierć uderzyła o świcie. Na krajowej drodze nr 8 pomiędzy Augustowem a Suwałkami w okolicach miejscowości Janówka (woj. podlaskie) czołowo zderzyły się dwie ciężarówki z naczepami. Obaj kierowcy – Polak i Litwin – zginęli na miejscu.

Zaśnięcie za kierownicą? Zasłabnięcie? Awaria pojazdu? Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, do którego doszło w czwartek (13.10) ok. godz. 6 na obwodnicy Augustowa (woj. podlaskie). To ustalą biegli. Ze wstępnych oględzin na miejscu wypadku wynika jednak, że to jadący tirem w stronę Suwałk Polak z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył wprost w jadącą z przeciwka ciężarówkę na litewskich numerach rejestracyjnych. Kierowcy nie mieli szans na przeżycie – zginęli na miejscu w kompletnie zmiażdżonych kabinach swoich ciężarówek.

Ruch w miejscu tragedii zablokowany był przez wiele godzin. Aby usnąć ciężarówki, użyto ciężkiego sprzętu. Szczegółowe okoliczności wyjaśniają policjanci z Augustowa pod nadzorem prokuratury.

Zobacz: Pociąg obciął nogi młodemu piłkarzowi. POTRZEBNA POMOC!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: