WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Małopolska. Truł żonę jak SZCZURA

Małopolska. Truł żonę jak SZCZURA

18.11.2016, godz. 05:00
Truł żonę jak szczura
Katarzyna i Jacek B. foto: Super Express

Makabryczna historia z Małopolski! Jacek B. (39 l.), mieszkaniec gminy Limanowa, próbował uśmiercić swoją żonę trutką na szczury. Dosypywał jej trucizny do kawy i obserwował efekty. Katarzyna B. (37 l.) miała jednak szczęście. Za każdym razem wypijała tylko troszeczkę toksycznego napoju, bo jej nie smakował.

Katarzyna B. nie miała łatwego życia. Jej pierwszy mąż zginął w wypadku samochodowym, została sama z dwojgiem maleńkich dzieci. Po kilku latach zapomniała o traumie, poznała Jacka z sąsiedniej wsi. Długo byli narzeczeństwem, w końcu zdecydowali się na ślub. Mąż wprowadził się do kobiety, później urodziła się ich wspólna córka. Tworzyli szczęśliwą rodzinę.

Jednak z czasem uczucie wypaliło się, zaczęły się nieporozumienia. Ostatecznie Katarzyna B. zażądała, by mąż spakował walizki. To go musiało strasznie wkurzyć. Jacek B., jak sam zeznał w prokuraturze, postanowił się zemścić na małżonce za wyrzucenie z domu.

Podczas odwiedzin starał się sprawiać wrażenie troskliwego męża. Sam zaparzał kawę Katarzynie B., ale dosypywał do niej rozdrobnioną trutkę na szczury i leki psychotropowe. Parujący napój serwował z uśmiechem. Jednak trucizna zmieniała smak kawy. Kobieta wyczuwała to już po pierwszym łyku i wylewała do zlewu. Dziwny posmak się powtarzał, zaniepokojona Katarzyna B. zajrzała do puszki, w której trzymała kawę. Pośród zmielonych ziaren zauważyła dziwne granulki. Sama ich tam nie wrzucała, więc zawiadomiła policję.

Śledczy zbadali podejrzaną wkładkę do kawy i odkryli, że to trutka na szczury i zmiażdżone leki psychotropowe. Podejrzenie od razu padło na Jacka B., a ten podczas przesłuchania przyznał się do winy. Tłumaczył, że nie chciał zabić Katarzyny B. Taką miksturę testował na sobie i nic mu nie było, poza problemami żołądkowymi i biegunką. Chciał, żeby żona doświadczyła tego samego.

Małopolscy śledczy wciąż prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Zobacz także: Otwarcie galerii w Mielcu jak bitwa o karpia! Zobacz mocne WIDEO

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: