WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Marcin z Siedlec udusił się w garażu

Marcin z Siedlec udusił się w garażu

13.10.2016, godz. 05:00
MARCIN UDUSIŁ SIĘ W GARAŻU
MARCIN UDUSIŁ SIĘ W GARAŻU foto:

Kiedy znajomi Marcina P. (+35 l.) z Siedlec (woj. mazowieckie) otworzyli drzwi garażu, zastygli z przerażenia. Martwe ciało kolegi zastygło na stołku obok auta. Na kolanach leżał laptop. Na jego ekranie kończył się jakiś film. Nieruchome, zamglone oczy mężczyzny jakby wpatrywały się w pokrzykujące postacie. Prokuratura wyjaśnia okoliczności tajemniczej śmierci 35-latka.

Na zwłokach nie było śladów żadnych obrażeń. Czy to więc emocje podczas oglądania filmu sprawiły, że mężczyzna zmarł w samotności? Poprzedniego dnia Marcin P. od samego rana chodził struty, nie mógł sobie znaleźć miejsca. Kręcił się z laptopem w ręku po osiedlu bez celu. Spotkał kilku znajomych, ale rozmowa się im nie kleiła. - Powiedział, że ma już wszystkiego dość i pragnie zaszyć się gdzieś w samotności - wspomina Wojciech C. (29 l.).

O jego zamiłowaniu do kina nikt nie wiedział. Ukrywał to, pozował raczej na twardziela. - Był zagorzałym kibicem piłki nożnej. Dopingował Legię Warszawa. Czasem jeździł na mecze - mówią koledzy. Wszyscy są pewni, że nie popełnił samobójstwa.

Okoliczności tajemniczej tragedii wyjaśniają śledczy. - Sprawdzamy, czy ktoś nieumyślnie przyczynił się do śmierci mężczyzny. To przestępstwo z art. 155 kk, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 - informuje Krystyna Gołąbek z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. - Przesłuchujemy świadków. Powołujemy biegłych sądowych, by określili, co było przyczyną śmierci Marcina P. Musimy czekać na wyniki badań toksykologicznych, które dadzą szerszy obraz tego, co mogło się wydarzyć tragicznego dnia w garażu - dodaje.

Zobacz: Tajemnicza substancja w szkole w Lubinie. 22 uczniów trafiło do szpitala

Źródło: TVN24/x-news
tagi: garaż siedlce
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: