WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Mariusz TRYNKIEWICZ w Gostyninie będzie nas KOSZTOWAĆ 17 TYSIĘCY miesięcznie! [ZDJĘCIA]

Mariusz TRYNKIEWICZ w Gostyninie będzie nas KOSZTOWAĆ 17 TYSIĘCY miesięcznie! [ZDJĘCIA]

31.01.2014, godz. 14:23
Cela do której trafi Trynkiewicz Gostynin
foto: YouTube

Według szacunków Faktu jeśli Trynkiewicz trafi do zamkniętego ośrodka w Gostyninie jego utrzymanie będzie kosztowało 17 tys. zł miesięcznie!

Gdy ogląda się zdjęcia zamkniętego ośrodka w Gostyninie na myśl przychodzi raczej całkiem niezły pensjonat lub sanatorium. Piękne obrazy - dzięki nim wnętrza są bardziej przytulne. Telewizor LCD, biurko z komputerem,, funkcjonalne meble, jednoosobowe sale, pełna opieka medyczna, opieka psychologów i terapeutów, boisko do siatkowki, boisko do kometki, stół do ping-ponga, ogród z miejscem na grilla i bogata kolekcja gier komputerowych. Za to wszystko, jak wyliczył Fakt przyjdzie zapłacić nam- podatnikom. Ile? 17 tysięcy złotych miesięcznie.

Co więcej, każdy kto trafi do ośrodka może liczyć na indywidualny program pobytu. W przypadku przyjęcia pod swój dach 10 osób do opieki nad nimi potrzebny będzie 77 osobowy personel: psychiatrzy, psychologowie, pielęgniarki, sanitariusze medyczni oraz pracownicy ochrony.

Ośrodek Terapii Zachowań Dyssocjalnych w Gostyninie jest częścią Regionalnego Ośrodka Psychiatrii Sądowej. Ośrodek będzie podlegał Ministrowi Zdrowia. Obiekt otoczony jest przez betonowy mur o wysokości 5,5 metra i będzie monitorowany przez całą dobę.

Zobacz też: Mariusz TRYNKIEWICZ WYCHODZI: Luksusy dla bestii, ciasnota dla samotnych matek [ZDJĘCIA]

Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Gostyninie, dokąd po wyjściu z więzienia może trafić Mariusz Trynkiewicz, jest przygotowany na przyjęcie potencjalnie niebezpiecznych pensjonariuszy. O umieszczeniu w ośrodku będzie decydował sąd na wniosek dyrektora zakładu karnego.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: